(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Актуальні лекції в стінах бібліотеки

  • 29 травня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 421
  • 0

Бориспільська міська бібліотека співпрацює з громадськими організаціями, загальноосвітніми школами, закладами культури, творчими особистостями, представниками різних професій. Ми вдячні всім, хто разом з нами долучається до великої справи виховання молодого покоління.
Неодноразово до підготовки та проведення бібліотечних заходів ми залучали Леонтія Івановича Сандуляка, науковця, професора, доктора медичних наук, громадського діяча, співавтора тексту «Акту незалежності України». Леонтію Івановичу завжди є що розповісти будь-якій аудиторії. Великої значимості він надає роботі з молоддю, зокрема з учнями. А ті, в свою чергу, завжди раді поспілкуватися з мудрецем. Ось і цієї весни вчений прочитав дві взаємопов’язані лекції: «Структурні рівні організації матерії і виникнення життя на Землі», яка розрахована на старшокласників, які збираються в майбутньому вступати до вишів природничого напрямку, та «Етнічна екологія і екологічні особливості українців».
Леонтій Іванович повідомив дітям актуальну інформацію, яка доповнила шкільну програму. Саме в час, коли українські військові захищають рідну землю від загарбника на сході України, необхідно знати своє походження, знати історичну правду. Про це він  наголосив словами: «Якщо ви не любити свій народ, то як ви можете любити інші народи? Не треба соромитися бути націоналістом, бути патріотом своєї країни».
Учасники зустрічі почули багато нової, цікавої інформації, пов’язаної з генетикою, історією, релігією та народознавством. Сподіваємося, що отримані знання стануть майбутнім випускникам у нагоді.
А я, користуючись нагодою, запрошую всіх до творчої співпраці. Ми з радістю приймемо позитивні пропозиції.


Жанна КРУЧИНІНА,
директор Бориспільської МЦБС

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.