(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Презентація виставки дитячих творчих робіт «Україна — Сонячна країна»

  • 29 травня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 756
  • 0

17 травня 2017 в центральній бібліотеці відбулася презентація виставки дитячого малюнку «Україна — Сонячна країна». На виставці представлені роботи вихованців гуртків «Творча майстерня» та «Відкриття радості», що діють на базі Загальноосвітньої школи села Гора і які веде Катерина Поляруш (на фото).

Виставка «Україна — сонячна країна» є щорічною і присвячується саме юним талантам нашої рідної землі. У нас є багаті культурні традиції, духовні надбання та люди, які відкривають цю глибину і мудрість та несуть її у світ. Представлені на виставці малюнки виконані в різних техніках: гуаш, акварель, вітражний розпис.
Катерина Поляруш є членом Творчого клубу «Спілка митців Борисполя». Неодноразово брала участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Вона представляє свою творчість на культурних заходах: мистецькій виставці до дня міста, на Етнофестивалі «Козацька варта», на міжнародному фестивалі ронделя «На берегах Альти» та інших.
З вітальним словом до викладача та її вихованців звернулися директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Галатенко; директор Гірської загальооствітньої школи I-III ступенів Андрій Гутовський, який сприяв організації виставки; голова «Спілки митців Борисполя» майстриня-лялькарка, постійний учасник мистецьких заходів бібліотеки Олена Кравчун; громадський діяч, член Спілки митців Борисполя Михайло Боярко. Ведучі Яна Руденко та Олена Шкребтієнко розповіли присутнім про художницю, майстриню та викладача Катерину Поляруш.
Під час проведення презентації гості переглянули відео-сюжети, присвячені творчості Катерини, «Людина в професії» та «Майстерня радості», а також взяли участь у розіграші подарунків від вихованців Катерини Поляруш, отримавши листівки-щасливки, виготовлені дітками.
Директор бібліотеки подякувала Катерині за творчу співпрацю з міською бібліотекою та вручила Подяку від Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради.
Виставка «Україна — Сонячна країна» експонуватиметься до кінця червня. Тож запрошуємо всіх до огляду!


Олена КОСТЮКОВА,
методист МЦБС.
Фото А. Сидоренка

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.