(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

СЕСІЮ ЗІРВАНО. ДЕПУТАТИ ПРОТИ, ЩОБ ЇХ ГРОМАДА СТАВИЛА «РАКОМ»!

  • 02 червня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 833
  • 0

Скандал, бійка та зрив сесійного засідання через відсутність кворуму — такою була спроба провести чергову сесію Бориспільської міської ради минулого вівторка.

На пленарне засідання чергової сесії міськради завітали представники міської громади — переважно ветерани АТО та представники Національно-визвольного руху «Правого Сектору» — з вимогою прийняти рішення про розрив договору оренди зем. ділянки між міською радою та КП «ВУКГ» на підставі якого на минулій сесії було прийнято рішення «Про надання згоди комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки площею 0,1964 га (кадастровий номер 3210500000:10:021:0058) для іншої житлової забудови (для житлово-громадської забудови) по вул. Героїв Небесної Сотні, 15-а у м. Бориспіль приватному підприємству «ДЕНАДАБОР».
Українські патріоти були обурені, чому замість виділення земельних ділянок ветеранам АТО міська рада віддає земельні ділянки у центрі міста сумнівним компаніям? Тож прийшли з вимогою, аби депутати розірвати угоду про надання в оренду КП «ВУКГ» земельної ділянки на вул. Героїв Небесної Сотні, 15-а. На підтримку громади виступили депутати Олег Верес (ВО «Свобода») та Рустам Хамракулов (БПП). Так, зокрема, О. Верес наполіг, щоб це питання розглянули першим у порядку денному сесії, а Р. Хамракулов у своєму виступі від імені патріотів міста наголосив, цитую дослівно: «Анатолий Соловйович, ещё на эту сессию выносятся депутатами три вопроса по поводу выделения земли. Мы выделяем землю ребятам (ветеранам АТО — В. Ш.) в Лозовке за броварской трассой. 75 участков уже год не могут выделить… На эту сессию вынесли три участка в зелёной зоне(!) напротив автошколы вокруг озера… Ну куда это годится? Когда они уже нажрутся?! … Это подставные лица… Посмотрите, возле меня стоит парень, он с Борисполя… Человек воевал — потерял ногу, защищая нас… Устраивали акцию, чтобы собрать деньги ему на новый протез. По всей Украине транслировалось… С Борисполя хоть кто-то, хоть копейку… Ни копейки не дали! Но зато, когда надо было депутату Романову, чтоб его вытащить из тюрьмы, 116 тысяч собрали за сутки! Как это может быть? Почему так? Поэтому я вам говорю, уважаемые депутаты, я вас прошу: проголосуйте за этот вопрос! Это я вас прошу, а громада пришла не просить вас, патриоты пришли поставить вас «раком» и потребовать вернуть эту землю городу! Всё!».
Хвиля обурення ще більше зросла, коли депутат О. Верес запитав у міського голови, а що ж все таки там має побудувати це підприємство, якому віддано земельну ділянку в суборенду на Героїв Небесної Сотні, 15-а, Анатолій Соловйович щиро відповів: «Я не знаю!».
На захист цієї ділянки виступила і музейний працівник Наталія Петренко, яка наголосила на історичній цінності центральної території нашого міста і що на вказаній земельній ділянці не проводилися археологічні розкопки, тому цю ділянку не можна забудовувати. Однак після виступу адвоката Дмитра Сулими, який став наголошувати на законності рішення, прийнятого депутатами по цій ділянці, у залі між присутніми і котримось із депутатів сталася сутичка. В результаті міський голова оголосив перерву на дві години.
По перерві були ще виступи, однак, не дорахувавшись у залі необхідної кількості депутатів, переважно з фракції «Наш край» — «колишніх» однопартійців нині «безпартійного» мера, міський голова оголосив перерву на невизначений час. Депутати так і не розглянули жодного питання порядку денного сесії.
Ще одним із цікавих питань, внесених з голосу, був проект рішення про затвердження «зонінгу» міста. Депутати його з вищевикладених причин не розглядали. Але якщо уважно розглянути проект нового зонування Борисполя, чуб стає дибки! Так, прикриваючись нібито благими намірами віднайти АТО-вцям зем. ділянки, на схему не нанесли таку зелену зону, як центральний міський парк. Бачимо страшно урізані рекреаційні зони навколо Олесницького озера та Гульківки. Що це? Бориспіль хочуть пустити «з молотка»? Про це невдовзі дізнаємося.
Вадим ШАПОШНІКОВ

З депутатського нотатника Олега Вереса у ФБ
«Коротко про сесію Бориспільської міської ради.
На жаль, знову бійка...
За цілий день так і не розглянули бодай одне питання. Це питання суборенди ділянки по вулиці Героїв Небесної Сотні.
Колега, депутат міської ради Рустам Хамрамкулов лише двома словами «налякав» депутатів місцевого осередку однієї з політичних партій. Вони згадали, що є господарниками і пішли займатися «господарством».
Інші, «гультяї», продовжили роботу без необхідного для прийняття рішень кворуму. Незгодні з рішенням попередньої сесії по вищезазначеному питанню були теж «відправлені» у різних напрямках. АТО-вцям порадили займатися своєю реабілітацією. Мене ж, разом зі всією політичною силою ВО «Свобода», «безпартійний» міський голова «послав» проводити суботники... Поки так.
На закінчення пропоную розгадати маленьку головоломку. На картинці зображений «зонінг» міста Борисполя. Пропоную знайти «зелену» зону в центрі міста.»


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.