(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Пілотне фокус-групове дослідження в ПЕІ

  • 15 червня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 305
  • 0

Асоціація міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень у рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» проводять протягом червня фокус-групове дослідження, що має на меті оцінити якість послуг та діяльність органів місцевого самоврядування у сфері економічного розвитку та місцевих фінансів, зрозуміти економічну ситуацію в Україні.
13 червня 2017 в Пункті Європейської Інформації центральної бібліотеки було проведене пілотне фокус-групове дослідження в Борисполі за участю незалежних підприємців (відповідальна особа — працівник виконкому Бориспільської міськради з відділу торгівлі та підприємництва Наталія Коваль).
Фокус-групове дослідження проводили дослідники організації «Оперативна соціологія» із м. Дніпра Віра Макаренко та Денис Денисенко.
Під час роботи фокус-групи були присутні менеджер проекту з Норвегії Одне Осланд та координатор проекту Наталя Бескупська.
Працівники ПЕІ центральної бібліотеки впевнені, що учасники і організатори дослідження візьмуть максимум позитиву зі спільної роботи.
Інф. МЦБС


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.