(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У БОРИСПОЛІ ВІДЛУНАВ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ «КОЗАЦЬКА ВАРТА»

  • 15 червня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 713
  • 0

Дивовижне дійство проходило на минулих вихідних у нашому місті. Без тютюну й алкоголю і тим більше без наркотиків… без партійної та релігійної пропаганди — Етнокультурний фестиваль «Козацька варта».

Захід цей тривав два дні — на території колишньої другої школи. Організувала його проведення громадська організація «Козацька варта» на чолі з Людмилою Кущ. Як зазначила пані Людмила, цьогорічний, 4-ий фестиваль проходив за сприяння бориспільської влади, за що їй велика подяка, проте у сценарій заходу ніхто не втручався. Було також наголошено, що захід проходив завдяки нашим захисникам, що нині воюють на сході країни, та волонтерам, які їм допомагають.
— Цьогоріч, — зазначила Людмила Куш, — ми залучали багато громадських організацій до співпраці. Тож дуже вдячні всім, хто до нас долучився і нам допоміг. Закликаю всіх людей доброї волі до об’єднання!
Свято стало справжнім осередком для спілкування, нових знайомств. А проведений на цьому фестивалі круглий стіл «Культурно-освітній простір Борисполя» окреслив нові напрямки для подальшої педагогічної та національно-виховної роботи з підростаючим поколінням.

Вадим ШАПОШНІКОВ,
волонтер секції бардівської пісні фестивалю «Козацька варта».


Фото автора.


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.