(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: Потрібно будувати українську, а не фіктивну Україну

  • 31 серпня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 821
  • 0

Якщо ми хочемо, щоб українці на своїй землі жили заможно та гідно, то потрібно будувати українську, а не фіктивну Україну з лише зовнішніми атрибутами державності. Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок 27 серпня 2017 року в історичному комплексі «Вовчак. Волинська Січ» на Волині під час народного віча з нагоди 75-річчя заснування УПА.
«Вовчак — це місце українського духу й української боротьби. Місце, яке комуно-большевицька влада намагалася стерти з пам’яті українців. Їм було мало вбивати українців, вивозити на Сибір, кидати у в’язниці — вони хотіли ліквідувати українську пам’ять і тому стерли з лиця землі село, яке було поруч. Але знаєте, чому ми сьогодні тут? Чому можемо спілкуватися українською мовою і дивитися один одному в очі? І врешті-решт — жити в незалежній Українській державі, у столиці якої є проспекти Степана Бандери і генерала Шухевича. Тільки тому, що існувала УПА. Тільки тому, що в середині ХХ століття молоді хлопці й дівчата пішли на бій із ворогом, не думаючи про перспективу. Вони згуртувалися саме тут, у Вовчаку. Згуртувалися у структуру, яка отримала назву Українська Повстанська Армія. Кожен клаптик землі, по якій ми сьогодні ходимо, просякнутий їхньою кров’ю», — зазначив Олег Тягнибок.
Очільник націоналістів наголосив, що зараз в Україні триває російська агресія, яку окремі політики досі намагаються видати за АТО. Також він констатував, що є кілька факторів, які заважають Україні реалізувати свій потенціал.
«Сьогодні ми не маємо тієї України, за яку гинули повстанці у Вовчаку, — зауважив лідер «Свободи». — Кожен патріот чудово знає, що в нас два вороги: це Путін та московсько-кремлівська ненажерлива імперія й наша так звана влада на чолі з корупціонерами, баригами і зрадниками ідей Майдану, які перетворили святі речі в базар. Але в нас є ще й третій ворог. Це ті ліберали, які називають себе патріотами й одягають вишивані сорочки, вітаються «Cлава Україні!», однак бояться говорити про УПА, бо це для них чуже. Вони намагаються принести нам чужу культуру, ментальність і традиції. Розказують, що хочуть, аби всім було добре. Ми також хочемо, щоб у цій державі добре жилося всім. Але в першу чергу українцям як господарям цієї землі.
Українці за своєю натурою гостинні. Ми завжди впустимо у свою хату і нагодуємо того, хто потребує допомоги. Але зараз нам знову нав’язують комплекс меншовартості. Розказують, що маємо бути супертолерантними до всіх. Але коли нашу доброту сприймають за слабкість і витирають об нас ноги, то чи маємо ми терпіти таке ставлення?».
Олег Тягнибок зазначив, що українці заслуговують на гідне життя в себе вдома, але для цього потрібно будувати українську Україну.
«Не потрібно будувати фіктивну Україну, яка має українськими лише зовнішні атрибути, але її суть лишається неукраїнською. Нам потрібна українська Україна. Бо це запорука нашого щастя і майбутнього. Українець має бути успішним та заможним. Він не повинен жебракувати. Ніхто не має права нас шантажувати, розказувати, що «з Бандерою ви у Європу не підете». Підемо! Ще й як підемо. Тому що Європа тут. І якщо сьогодні москаль своїм брудним чоботом не топче Європу, то це лише завдяки нашим героям на Сході. В мене тільки одна мрія: щоби мої діти, навіть не діти, а бодай внуки, вже не боролися за Україну. Давайте ми з вами будемо тим останнім поколінням, яке виконає цю священну місію: завершити те, що не починали, але дуже яскраво продовжили воїни УПА», — заявив очільник націоналістів.
Прес-служба Волинської обласної організації ВО «Свобода»
www.svoboda.org.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.