(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

То вітер натхнення чи «мова» душі?..

  • 17 лютого 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 464
  • Автор: admin
  • 0
Його картини такі різні, та єднає їх… настрій художника – то романтично-піднесений, то меланхолічний, а то вже стримано-холодний чи й навіть розчулено-бентежний. Адже картини його промовляють різними кольорами, тим самим розкриваючи душу майстра. Тож спочатку познайомимося: Сергій Іванович Пильнєв – знаний у місті здебільшого як керівник гуртка «Малювання і дизайну» при ЦТТ «Еврика».
Хоч родом з Росії, але з дитинства мешкає у нашому місті. Тут закінчив 9 класів тодішньої середньої школи №5, після чого – архітектурно-будівельний технікум. Навчався на курсах Київського художнього інституту, у художній студії при колишньому районному будинку культури, на заочних курсах художнього оформлювання у Миколаєві. Працював у художніх студіях столиці, на заводі «Прометей» у Борисполі, у бюро технічної естетики Харківського художньо-промислового інституту.
І тільки по закінченню Київського інституту дизайну за спеціальністю «Ландшафтний дизайн» прийшов до Центру технічної творчості, де працює й понині.
Тож повернімося до музею, де чатують знані й незнані краєвиди, море квітів – літніх, осінніх, де заворожено дрімають різні пори року, чарують погляд численні натюрморти, де співають свої думи селянська хатина, казкові рослини, замислені коні…
Додам, що Сергій Іванович тільки в Бориспільському музеї влаштував дві персональні виставки. А ще ж аналогічні відбулись у міській бібліотеці для дорослих, у художньо-мистецькій майстерні «Пепса», у Будинку художника у Києві, де отримували схвальні відгуки.
Його доробки стали окрасою картинних галерей та приватних колекцій і в зарубіжних країнах. Так, у Франції є акварельні пейзажі куточків музею архітектури і побуту в Пирогово: «Вітряки», «Українські хати», «Соняхи біля тину», «Поліські хати» та деякі інші. А от в Німеччині – «Замок Річарда», що на Андріївському узвозі.
Кажуть, краще один раз побачити, ніж сотні почути. Тож не зволікайте, а поспішіть до музею, бо ж виставка С. Пильнєва працюватиме до 25 лютого.

Валентина САЙКО,
старший науковий працівник музею

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.