(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Інтернет і майбутнє вашого бізнесу

  • 18 лютого 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 440
  • Автор: admin
  • 0

сайтСьогодні більшості з нас важко уявити своє життя без інформації, що отримується через комп’ютер, хоча ще 20 років тому мало хто з українців знав про можливість передачі даних з допомогою комп’ютерної мережі. Історія українського сегменту Інтернет розпочалася 19 грудня 1990 року, коли науковці з центру «Технософт» вперше під’єдналися до світової мережі, ставши, таким чином,  першими українськими користувачами.  До кінця 1991 р. інтернет-вузол «Технософт» вже обслуговував абонентів не лише Києва, а й багатьох інших міст України… 1 грудня 1992 р. було зареєстровано український домен з кодом  .UA, що є найбільш популярним і найпоширенішим і на сьогоднішній день. Про постійний розвиток мережі свідчить хоча б той факт, що кількість сайтів з доменом  .UA в 2009 р. становила 390197 імен, а до січня 2011 р. збільшилася до 539524 імен.

Як бачимо із «сухої» статистики, розвиток інтернет-технологій у нашій країні не просто швидкий, а бурхливий, тому для будь-якого  підприємця чи бізнесмена, що прагне розширити свій бізнес, архіважливим є розміщення інформації про себе і свої послуги  у Всесвітній мережі, бо, як кажуть, «хто не встиг, той спізнився» і завтра «пасе задніх» , та й конкуренти не дрімають і готові на все, щоб лише привернути увагу клієнта. І хоча Інтернет з’явився в Борисполі близько 10 років тому, переважна більшість підприємців до сьогоднішнього дня не мають не те що власного веб-сайту, а й будь-якої реклами чи інформації про свою фірму (магазин, салон і т.п.) в мережі Інтернет. Сумно, що такі люди не розуміють власної вигоди, адже якісний веб-сайт чи хоча б картинка-банер у мережі можуть значно збільшити прибутки будь-якого бізнесу. Як правило, витрати на розробку сайту відшкодовуються першими ж кількома клієнтами.

Дехто, правда, тут намагається заощадити і замовляє сайт у першого-ліпшого студента технічного вузу за гривень 700… В результаті отримує «сайт» з кількома майже порожніми сторінками шаблонного вигляду, без будь якої підтримки чи просування в мережі. До того ж дуже часто розміщувати таке «чудо» в Інтернеті доводиться самому замовнику. В кінці кінців виходить, що більшу половину роботи замовник зробив сам, та ще й гроші за це заплатив… Єдиний спосіб не втрапити в халепу – це замовити розробку сайту у дизайнерів-професіоналів, які під час особистого спілкування визначать,  що саме підійде тому чи іншому замовнику, і виконають роботу якісно. 

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.