(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чи легкий шлях до «європейського вибору»?

  • 25 лютого 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 540
  • Автор: admin
  • 0
Юридично громадська організація «Промислова спілка «Європейський шлях» була зареєстрована ще торік 26 травня у виконавчому комітеті, хоч шлях до неї був і не таким коротким. Відтак наша бесіда з її головою А. К. Пасічним.

— Ідею створення такого об’єднання ми виношували років зо два,– пояснює Анатолій Костянтинович. – Зважаючи на те, як часом нівелюються права підприємців в окремих службах виконкому, я неодноразово пропонував їм об’єднатися. При цьому наголошував, що таке об’єднання не буде уособленням попередньої Спілки промисловців і підприємців, де переважно відстоювались інтереси окремих членів правління, а не всіх, хто цього потребував. Я вважав і вважаю, що об’єднання необхідне для того, аби довести, що тільки гуртом люди – сила, до котрої дослухатимуться чиновники будь-якого рівня.
Адже не секрет, що багато нагальних питань підприємців можна вирішити тільки при допомозі міського голови чи його заступників. Але ж це нонсенс, так не повинно бути. Для цього й необхідне об’єднання, чи ж правильніше Спілка. Саме її керівник, а точніше її голова і має вирішувати невідкладні, наболілі питання.
— ­Що входить у поняття «нагальних питань»? Тобто, основна мета громадського формування?
— Передусім, представляти економічні, соціально трудові та інші інтереси цього об’єднання і захищати законні права підприємців. А також координувати діяльність Спілки та представляти її у міських органах самоуправління, в інших громадських організаціях, а також мати право впливати на формування соціально-економічної діяльності міста. Тож і делегували Володимира Миколайовича Андрєєва, члена правління, від нашої Спілки до громадської ради при виконавчому комітеті міськради. Зауважу, що ми працюємо поза політикою, наш напрям – соціально-економічний.
— Чому саме на Вас впав вибір очолити це громадське формування?
— Тому що я не підприємець, а отже не відстоюватиму власні інтереси, а лише спілчан. Для мене найважливіше, як нам краще працювати, як заінтересувати підприємців й довести, що тільки єдністю ми будемо сильні. Поки що в нашій Спілці 19 підприємців. У кожного з них усе добре, але ми почули, що в інших справи не йдуть як слід, то хіба маємо право стояти осторонь? Ми зобов’язані допомогти, підтримати тих підприємців, які ще не є членами нашої спілки, але в кого виникли проблеми. Я вже обмовився, що з керівництвом міста вирішувати питання легко, а от з деякими чиновниками… крайнього і не знайдеш. Тож для цього й треба наше об’єднання.
Ми вже організовували і провели зустріч членів правління і представників підприємців з міським головою, аби заявити про наші плани. Звісно, ми хочемо поповнення рядів спілчан. Тож прагну, аби через пресу підприємці дізналися, що в місті є така організація, яка може захистити їхні права перед чиновниками.
До нас можна звертатись за адресою: м. Бориспіль, вул. Дзержинського, 1, праве крило, третій поверх, а також у телефонному режимі: 6-75-67 чи на мобільні – 050-527-56-10; 067-403-19-62.
Дехто з підприємців, маючи проблеми, уже починає телефонувати. Ми, члени правління,  хочемо, аби Спілка вирішувала не тільки особисті питання, а й щоб займалася спонсорською допомогою: і дітям, і малозахищеним верствам населення, які потребують підтримки. Тобто, у рамках тих можливостей, які у нас будуть.
— Чи ставите ви планку щодо кількісного складу спілчан?
— У жодному разі. Чи то нас буде 20 чи 120, ми все одно будемо працювати.
Як на мене, для вирішення будь-якого питання, пов’язаного з діяльністю підприємців, Спілці необхідний юрист…
Юридична підтримка у нас є. Ми можемо надавати підприємцям безкоштовну юридичну допомогу.
Тож і звертаємося до всіх підприємців Борисполя: якщо вважаєте, що вам необхідна наша громадська організація, приходьте. У приміщенні Бориспільської ради ветеранів ми працюємо тимчасово, поки вирішиться питання з приміщенням.
— Що ж, спасибі за пояснення і нехай ваше формування стане достойним кроком на шляху до Європи. Та в першу чергу підмогою підприємцям. А отже, додасть позитиву життєдіяльності міста і кожному проживаючому на його терені…

Бесідувала
Валентина САЙКО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.