(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міліційна хроніка

  • 18 березня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 454
  • Автор: admin
  • 0
Від 30-річного бориспільця до міліції надійшла заява про те, що за місцем його проживання зникли цифровий фотоапарат та ювелірні прикраси. Згодом працівниками сектору дільничних інспекторів міліції було встановлено, що скоїв крадіжку 21-річний місцевий молодик, коли перебував в гостях у потерпілого.
В одному із торгівельних закладів Борисполя мешканець міста, 1965 р. н., шляхом вільного доступу викрав продукти харчування та горілчані вироби. При спробі довести цей злочинний намір до кінця чоловік і був затриманий.
Робітник приватного підприємства, котре розташоване в районі, також не зміг ухилитися від спокуси, щоб не поцупити чуже. 37-річний чоловік злив зі службового автомобіля та намагався збути близько 45 л бензину.
Весняні свята були насичені подіями. До міліції надійшло чимало заяв щодо отримання громадянами тілесних ушкоджень. Ось деякі з них. За медичною допомогою до райлікарні звернулася жителька одного із сіл району. У жінки травма зубів, одного з яких ампутували. А «привітав» так її чоловік — під час сварки за місцем проживання.
У Борисполі 57-річний бориспілець після надмірно випитого алкоголю «розпалив» конфлікт з дружиною. У хід пішли погрози разом з фізичною розправою.
А 40-річний житель Старого отримав «кулака в лице» від наочно знайомого. Чоловіки не змогли розійтися миром після спільного розпиття спиртних напоїв. В результаті постраждало найголовніше — обличчя.
Під час відпрацювання у Борисполі сектором дільничних інспекторів міліції у 29-річного місцевого мешканця було виявлено медичний шприц з 5 мл опію ацетильованого. Так звану «ширку» він зберігав для власного вживання.
А на вул. Кірова з тим же багажем було затримано і 22-річного бориспільця. Молодик тримав при собі наркотики для особистих потреб, буз мети збуту.
8 березня звів рахунки з життям шляхом повішання житель Борисполя, 1943 р. н. Самогубство скоїв у зв’язку з тяжким життям. Тож пам’ятайте, що невирішених проблем не існує, з будь-якої ситуації є вихід. А життя одне, і його потрібно берегти.
На автодорозі поблизу Жовтневого 19-річний водій, перебуваючи за кермом автомобіля «ВАЗ», не впорався з керуванням та скоїв наїзд на дерево. В результаті з тілесними ушкодженнями був госпіталізований до райлікарні.

Юлія Харлановська

Здайте зброю добровільно!

Протягом березня 2011 року Бориспільський міський відділ міліції проводить місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Адже сам факт їх незареєстрованості приховує в собі небезпеку, і наслідки від їх використання можуть бути трагічними. Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки — злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. І саме з метою недопущення незаконного розповсюдження зброї та профілактики злочинів, пов’язаних з її  використанням, працівники міліції проводять цей місячник. Особи, що здадуть зброю не нестимуть ні кримінальної , ні адміністративної відповідальності.
Запрошуємо на роботу
Бориспільський МВ ГУ МВС України в Київській області запрошує на службу цілеспрямованих громадян Украйни віком до 27-ми років, які мають повну загальну середню або вищу освіту, відслужили у Збройних силах України або закінчили військову кафедру і за станом здоров’я придатні до служби в органах внутрішніх справ на посадах дільничних інспекторів міліції.
Отримати детальну інформацію з питань працевлаштування, оформлення документів та ознайомитися з умовами проходження служби можна за адресою: м. Бориспіль, вул. Комуністична, 4 або за тел. 6-83-27, 063-611-46-81, 066-799-15-36, 067-877-80-89.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.