У час розвитку технологій, виникнення нових життєвих пріоритетів, тотального наступу, на щастя, не забуваються народні традиції. Більше того, з кожним роком вони відновлюються, стають популярними не тільки між людьми старшого покоління," /> У час розвитку технологій, виникнення нових життєвих пріоритетів, тотального наступу, на щастя, не забуваються народні традиції. Більше того, з кожним роком вони відновлюються, стають популярними не тільки між людьми старшого покоління," />
(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

І на «наш куток» завітала «Вулиця»!

  • 06 травня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 452
  • Автор: admin
  • 0

У час розвитку технологій, виникнення нових життєвих пріоритетів, тотального наступу, на щастя, не забуваються народні традиції. Більше того, з кожним роком вони відновлюються, стають популярними не тільки між людьми старшого покоління, але й серед молоді.

Прикладом цього є київський проект «Вулиця», який своїми танцями, іграми, музикою намагається відтворювати українські звичаї. Учасники проекту — добровольці. Вони, як і наші предки колись, збираються «на кутку», щоб розважити не тільки себе, а й спонукати всіх охочих до них долучитися. Виступають там, де на них чекають, де раді їх бачити. Були в Пирогові, Мамаєвій Слободі, не оминули й Бориспіль.

30 квітня на подвір’ї Бориспільського державного історичного музею відбувся безкоштовний майстер-клас з українських народних танців. Це дійство відбулося з ініціативи фольклорного музичного ансамблю «Миколин гурт» та за підтримки музею. Хлопці та дівчата у вишиванках милували око: деякі з них грали на музичних інструментах, створюючи українську музику, а пари кружляли у танку, запрошуючи присутніх до них приєднатися.

Хоч людей було не так багато, як хотілося б, адже це перша спроба подібного заходу в Борисполі, проте тим, хто «ризикнув» взяти участь у розвагах, не завадило на славу повеселитися та на годину-дві відчути себе справжнім українцем! Майстер-клас з народних танців проекту «Вулиця» ще не раз повториться на «нашому кутку». Слідкуйте за повідомленнями в газеті «Ринок…».

Марія ГОЛУБ

фото В. Шапошнікова

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.