Кожна країна, кожне місто має історичну спадщину, яка абсолютно унікальна за своїм змістом і яку, безперечно, варто пам"ятати та пишатися нею. У кожному краї є свої видатні особистості. Кожна із них внесла свою часточку у творення Батьківщини, вклавши в неї свою душу. Одним із таких є наш земляк, талановитий майстер різьби по дереву Петро Петрович Верна.
Детальніше →
24 травня будинку № 11 на вулиці Київський шлях відбулося відкриття нового медичного закладу, що належить Бориспільській ЦРЛ, та аптечного кіоску комунальної аптеки № 24. У ньому взяли участь представники міської влади, депутати обласної ради, члени депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення, працівники КП «ЖРЕУ», Бориспільської ЦРЛ, мешканці міста та інші.
Детальніше →
15 травня в Національному заповіднику «Биківнянські могили» відбулися масові заходи зі вшанування жертв комуністичних репресій. За неповними даними, тут поховано, а насправді просто закопано у ровах серед соснового лісу, понад 150 тис. людей, перед тим замордованих енкаведистами в катівнях Києва впродовж 1936—1941 років.
Детальніше →
Ось і минає цьогорічний травень, який був насичений всілякими подіями, що сталися протягом його зеленорозмаїтої влади і які тепер постануть на нових сторінках історії нашої країни. Щедрим він виявився і на події минувшини. Деякі з них вважаються святами, інші — днями скорботи і навіть гніву. Наприклад, для бориспільців, окрім 1, 2 та 9, є ще й 6 травня — дата антибільшовицького повстання у Борисполі та його кривавого придушення 1920 року, для ширшого кола українців — 15 травня — День вшанування жертв комуністичних репресій, що проходить щорічно у Національному заповіднику «Биківнянські могили» та інших відповідних місцях, а 23-го, поки що неофіційно, відзначається День героїв. Адже у травні віддали своє життя у Визвольній боротьбі кращі сини України: 3 травня 1924 року — головний ідеолог державної самостійності України початку XX століття, один із співавторів ідейних засад українського націоналізму Микола Міхновський; 23 травня 1938 року в Роттердамі вибух бомби, підкладеної аґентом НКВД, обірвав життя організатора українського націоналістичного руху, засновника та першого Провідника УВО та ОУН полковника Євгена Коновальця.
А ще 10 травня 1879 народився, а 25 травня 1926 року в Парижі від кулі більшовицького аґента загинув Головний отаман військ УНР та Директорії Симон Васильович Петлюра. Детальніше →
А ще 10 травня 1879 народився, а 25 травня 1926 року в Парижі від кулі більшовицького аґента загинув Головний отаман військ УНР та Директорії Симон Васильович Петлюра. Детальніше →
Про дивовижний спосіб виконання операцій у черевній порожнині авторові доводилося чути не раз. З повідомлень засобів масової інформації складалося враження, що це якась фантастика майбутнього. Однак переконатися, що це цілком реально, і не де-небудь, а в Бориспільській центральній районній лікарні, довелося, безпосередньо побачивши усе це на власні очі під час операції, яку проводили хірурги Юрій Іванович Пасенченко та Сергій Олександрович Данилків. Тож знайомтеся: лапароскопія!
Детальніше →
Міліційна хроніка, автопригоди
Детальніше →
Приватні оголошення, об"яви
Детальніше →
-
На сторінку:Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)