(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У будинку № 11 на вулиці Київський шлях сталося відкриття

  • 30 травня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 740
  • Автор: admin
  • 0

24 травня будинку № 11 на вулиці Київський шлях відбулося відкриття нового медичного закладу, що належить Бориспільській ЦРЛ, та аптечного кіоску комунальної аптеки № 24. У ньому взяли участь представники міської влади, депутати обласної ради, члени депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення, працівники КП «ЖРЕУ», Бориспільської ЦРЛ, мешканці міста та інші.

Ведучий заходу нагадав присутнім, що у липні 2010 року відбулася нарада представників місцевих райдержадміністрацій та фармацевтів Київщини, яким голова обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк дав доручення розширити мережі комунальних закладів охорони здоров’я. Тож ця ініціатива виконується і підтримується бориспільською владою.

Варто зазначити, газета «Ринок…» нещодавно також переймалася цим питанням. А саме: що ж, власне, постане у відремонтованих за чималу суму приміщеннях за вказаною адресою — амбулаторія загальної практики сімейної медицини чи щось інше, дійшовши висновку, що щось медичне таки там постане. Й ось ми дочекалися.

Нині ж над фасадом нового медичного закладу на довгому, ніби тимчасовому, банері гордо красується напис «Медична амбулаторія». Однак, що ж насправді тут буде, точно говорити ще рано. Сподівання на амбулаторію сімейної медицини тепер відійшли у минуле. У приміщенні нараховується 10 кабінетів разом з маніпуляційною кімнатою, які обладнані меблями, умивальниками, кушетками. У фойє встановлена стійка ресепшн — робоче місце реєстратора. З апаратури вдалося розгледіти два холодильники, прилад УЗІ, якого відразу ж по закінченню відкриття кудись вивезли. Медичні працівники сказали, що нібито є кольпоскоп і апарат ЕКГ, проте автору їх не вдалося побачити. Рентген у житловому будинку (бо йдеться про приміщення в «хрущовці») розміщувати заборонено. Натомість помічено обладнання для гінекологічного кабінету.

На запитання, хто саме з лікарів тут працюватиме, представники Бориспільської центральної райлікарні повідомили, що персонал ще формується. Головний лікар для такої медамбулаторії не передбачений, тож буде лише старший терапевт. Цілком можливо, що працюватимуть лікарі за спеціальностями: терапевт, педіатр, гінеколог. Скільки кого — поки невідомо.

Загалом же було помітно, що тут ще не вирішено чимало питань — і не лише кадрових, а й робочих. Наприклад, як реєструвати хворих, чи заводити лікарняні книжки, вносити запис в реєстраційний журнал чи видавати талончики…

Тож як буде далі з нині відкритою «Медичною амбулаторією», газета висвітлюватиме у своїх наступних числах.

Мстислав КУТАЛО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.