(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

День захисту дітей відзначили у бібліотеці

  • 24 червня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 352
  • Автор: admin
  • 0

Щороку у перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої планети — Міжнародний день захисту дітей. Подібно природі, яка розквітає, зеленіє всю весну, дитина так само пізнає життя, росте, розвивається, щоб у майбутньому стати сильною особистістю. Та для того, щоб крокувати у правильному напрямку та уникати помилок, дитина, безперечно, повинна знати свої права.

   Ознайомити дітей з їхніми правами взялася Бориспільська центральна бібліотека, провівши першого червня відповідний захід. Учні 6-х класів гімназії «Перспектива» почули розповідь про історію виникнення Дня дитини, дізналися, на що вони мають право і чого робити не слід.

   Проходив «урок життя» у вигляді віршів, цікавих розповідей, ігор. Діти особисто мали змогу відповідати на запитання, які їм ставили ведучі, і цим самим краще запам"ятовували, про що йдеться.

   Насамкінець, маленьких гостей чекав сюрприз — мультики, які вони так по-дитячому люблять.

   Нагадаємо, День захисту дітей був заснований у листопаді 1949 р. у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950 році. Згодом цю ініціативу підтримала Організація об"єднаних націй (ООН).

  Марія ГОЛУБ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.