(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Київська «Свобода» провела акцію проти корупції в обласній раді

  • 02 вересня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 501
  • Автор: admin
  • 0

26 липня 2011 року Всеукраїнське об"єднання «Свобода» пікетувало сесію Київської обласної ради з вимогою внести до порядку денного питання розгляду корупційних дій чиновників Київської обласної адміністрації.

В акції протесту взяли участь близько півсотні свободівців з Києва та області, а також представники київської комунальної аптеки. Активісти вигукували гасла: «Присяжнюк, припини кришувати корупцію!», «Прибутки з аптеки – до бюджету, а не в кишені можновладців!», «Геть загрібайла від комунальної аптеки!».

За словами заступника голови Київської міської організації ВО «Свобода» Юрія Ноєвого, комунальне підприємство Київської обласної ради «Київська обласна аптека» планують знищити через так зване об"єднання з підприємством, що існує лише на папері. «Мета, типова для «регіоналів» – спрямувати гроші з аптеки собі у кишеню. Досягти її збираються, зокрема, через незаконне введення на посаду «своєї» людини з Донбасу. У цій «операції» беруть участь заступники голови Київської обласної адміністрації Я. М. Москаленко та Т. Л. Подашевська. Голова Київської обласної адміністрації Анатолій Присяжнюк знає про факти корупції своїх підлеглих. Про це він повідомив у підпорядкованій йому ж газеті «Київська правда» від 16 червня 2011 року. Однак, як посадова особа він не вжив заходів згідно з чинним законодавством. Корупціонери і далі працюють у стінах Адміністрації», – заявив Юрій Ноєвий.

«Присяжнюк, як людина призначена Президентом, відповідає за усе, що відбувається у його адміністрації. Якщо його підлеглі вдаються до корупційних дій, то персональну відповідальність за їхні злочини несе він. А коли йдеться вже про максимально наближених до нього людей – його заступників – він би мав у такому разі подати у відставку», – переконаний заступник голови Всеукраїнського об"єднання «Свобода», депутат Київської обласної ради Андрій Мохник.

Депутати Київської обласної ради від Всеукраїнського об"єднання «Свобода» спрямували запити за фактами корупції до міліції, СБУ, прокуратури та керівництва Київської обласної ради.

Під час акції Всеукраїнське об"єднання «Свобода» вимагало від Київської обласної ради: 1. Заслухати звіт Голови Київської обласної адміністрації А. Присяжнюка щодо фактів корупції серед його заступників та інших підлеглих.

2. Включити до порядку денного сесії КОР питання про недопущення злиття підприємства «Київська обласна аптека», котре ефективно працює, з фіктивним підприємством «Фармація».

3. Підтримати запити депутатів від Всеукраїнського об"єднання «Свобода» до правоохоронних органів щодо корупційного злиття «Київської обласної аптеки» з підприємством «Фармація» та фактів корупції серед вищих посадових осіб Київської обласної ради.

Прес-служба ВО «Свобода»
https://svoboda.org.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.