(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 15 вересня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 505
  • Автор: admin
  • 0

«Щоб ветерани могли збиратися біля цього пам’ятника…»

Як повідомив на апаратній нараді перший заступник міського голови Микола Корнійчук, біля перенесеного пам’ятника Леніну «буде проведено благоустрій, щоб ветерани навіть у День міста могли збиратися біля цього пам’ятника і рухатися від нього колоною».
Варто зазначити, що напередодні депутат міської ради від ВО «Свобода» Вадим Шапошніков письмово з вернувся до міського голови з наступними запитаннями:

- за чий кошт здійснювалося перенесення пам’ятника Леніну?
- на підставі чого була виділена земельна ділянка під нове місце для пам’ятника Леніну?
- на чиєму балансі перебуває сьогодні цей пам’ятник?
- хто нині обслуговує пам’ятник Леніну?
Письмова відповідь на момент верстки цього числа «РБ» ще не була отримана.

Бориспіль отримав 5 балів!

Минулого тижня були підведені підсумки навчань з цивільної оборони, які проводилися у місті. За результатами перевірки МНС, Бориспіль отримав 5 балів (за п’ятибальною системою). А область в цілому отримала всього 3 бали, повідомив перший заступник міського голови і подякував усім, хто брав участь у цій атестації.

На дороги область виділила місту 1 млн. 900 тис. гривень

Тендер виграло відоме броварське підприємство ВАТ «ШБУ-50» (ШБУ — шляхобудівельне управління), яке вже прокладало дороги у Борисполі. Тож якість його робіт бориспільці вже мали змогу оцінити. Якщо керівництво цього підприємства вчасно підпише угоду з підрядником, то є сподівання, що до Дня міста відремонтуються бориспільські дороги, ремонти яких заплановано на цей рік, поінформував М. Корнійчук.

У котельнях змушують встановлювати газові лічильники

На апаратній нараді було почуто і про непросту газову ситуацію. Йшлося про загальнодержавну, нещодавно проведену селекторну нараду з підготовки до зими, яку вів перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв і на якій перед усіма комунальними підприємствами теплових мереж було чітко поставлене завдання: у стислий строк встановити у котельнях газові лічильники. З тими, хто їх не матиме, не буде укладена угода про газопостачання та не встановлюватимуться нові тарифи на газ для II групи споживачів. Тож сьогодні це питання навіть не розглядається.

«У Борисполі з 19 діючих котелень обладнані газовими лічильниками лише дві, — зазначив на АН Микола Корнійчук. — Для того щоб поставити лічильники в котельнях по всій Україні, розраховано: якщо встановлюватимуться вироби вітчизняних виробників, а саме їх і змушують закуповувати, то на їх виготовлення у такій кількості нашим виробникам знадобиться 3 роки. Натомість перед нами поставлено завдання встановити газові лічильники до 1 жовтня цього року! — наголосив міський посадовець. — Де ми їх братимемо?»

Працівники «Бориспільводоканалу» взялися до монтажу нового насосного обладнання

Це обладнання було закуплене за кошти з наданого кредиту Світовим банком. На сьогодні уже встановлено 4 комплекти такого обладнання на чотирьох свердловинах, сказав М. Корнійчук. «Ми відразу можемо бачити різницю у споживанні електроенергії за місяць роботи нового насосного обладнання», — зазначив він. — Тепер кожний насос має лічильник води та електроенергії. Тож тепер буде підраховано, скільки електроенергії потрібно на підйом 1 кубометра води і як ми будемо повертати кошти Світовому банку. Адже кошти плануємо повертати за рахунок економії електроенергії.»
Загалом же має бути встановлено 24 нових насосних комплекти на 24 свердловинах.

А лавочки біля бюветів демонтують?

З цією парадоксальною ситуацією також ознайомив перший заступник міського голови. Біля бювету на вулиці Шевченка лавочки справді можуть демонтувати, оскільки ними користуються лише ті, що пиячать у нічний час, щоб не було де їм сидіти й пиячити. Люди, що беруть з бювету воду, переважно тут не затримуються. А ось вранці до цього місця гидко підійти — прибирання, звісно ж, додалося двірникам, а не тим, хто тут цілу ніч…

Внесення змін до міського бюджету депутати-«свободівці» не підтримали

Депутати міської ради від ВО «Свобода» утрималися під час голосування по проекту рішення про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2010 № 218-4-VІ «Про бюджет міста Борисполя на 2011 рік» (із наступними змінами), прийнятому на позачерговому засіданні 15 сесії міської ради 07.09.11. У цьому проекті пропонувалося збільшити видатки за рахунок залишку коштів, станом на 01.01.2011 року, на ремонтні роботи міського стадіону «Колос» у сумі 147 800  грн. (у зв’язку з проведенням Чемпіонату світу з роботи німецьких вівчарок), а саме заміна стільців, освітлення та тенту в секторах для почесних гостей; придбання блоків дорожніх водоналивних — 19 000 грн.; послуги з перевезення 250 дітей та пошиття костюмів для участі в конкурсі «Майдан’s» — 130 000 грн.

Позицію депутатів-«свободівців» пояснює читачам «Ринку…» депутат міської ради Ігор Петренко:
«Ми не були проти, але й не підтримали таке рішення. У нас просто виникло чимало запитань з цього приводу. Наприклад, чому на проведення «Євро-2012» гроші знаходяться, а на лікування хворих дітей — ні, чому на парад з нагоди 20-ї річниці незалежності України кошти «економляться», а на «Формулу-1» та ремонти президентських резиденцій вони аж «летять»(!) і чому на утримання бориспільського притулку для бродячих тварин у міському бюджеті гроші не передбачаються, а на «собачий чемпіонат» вони виділяються у спішному порядку та ще й на позачерговій сесії міської ради???
Ми розуміємо, що це пов’язано з певним іміджем нашого міста, але чому ж усе це у нас робиться однобоко, з подвійними стандартами? Вважаємо, що внесення змін до міського бюджету з такою метою є несправедливими щодо інших сфер життя нашого міста, які потребують не меншої уваги, ніж такі дорогі конкурси та незрозумілі чемпіонати…»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.