(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

З Днем народження, «Сонечко»!

  • 14 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 691
  • Автор: admin
  • 0

6 жовтня дошкільно-навчальний заклад «Сонечко» відзначив своє 40-річчя.

Захід розпочався віршами від маленьких вихованців. А Женя Полегкий, випускник садочку, заспівав пісню присвячену Дню народження «Сонечка».
Однією із гостей була заступник міського голови Людмила Пасенко. Вона подарувала чудовий, а головне, корисний подарунок від виконавчого комітету міськради — ноутбук. Людмила Мірошниченко протягом всього свята радувала присутніх піснями «Україна», «Я піду в далекі гори», «Лелеченька». Привітати колектив та вихованців садочка з поважною датою завітали представники управління освіти та науки Володимир Письменний та Лариса Пєчка, які вручили вихователям нагороди.

Виступаючи перед присутніми, завідувач «Сонечка» Людмила Косинська, зазначила, що рівень підготовки дітей у садочку дуже високий, творчий, патріотичний. У свою нелегку працю педагоги-вихователі вкладають душу. Це підтвердили дівчатка, що відвідують дошкільно-навчальний заклад, Ірина Кошіль та Олена Овчаренко своїм запальним веселим танцем «Приємне сусідство».

Не забули про свої перші кроки на подвір’ї «Сонечка», перших друзів, перші почуття і перші випускники 1974 року, які прийшли привітати колектив дитсадочка з ювілеєм. Сьогодні це самодостатні особистості, які мають досягнення у спорті, творчості і навіть у політиці, та багато в чому завдячують своїм успіхом вихователям, які зуміли розкрити в них талант. На знак вдячності вони подарували дитсадочку фотоапарат та цінні книги.
Колишня завідувач «Сонечка» Людмила Подгузова зі сльозами радості на очах розповідала про відкриття закладу, перший педагогічний колектив і прекрасні часи роботи у цьому закладі. До речі, працювати він почав 1 березня 1971 року.

Перед завершенням свята працівники дитячого садочка презентували фільм, присвячений «Сонечку», — усе про життя маленьких «сонечок» у їхній другій домівці.

Ну а насамкінець Людмила Косинська задмухала свічки на великому торті, після чого дорогих гостей запросили на фуршет.

Марія Голуб

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.