(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Мистецьке свято у музеї

  • 14 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 429
  • Автор: admin
  • 0

У другу неділю жовтня Україна відзначає День художника. З цієї нагоди у приміщенні Бориспільського державного історичного музею 7 жовтня відкрилася художня виставка.

У виставковій залі розмістили картини багатьох художників нашого міста — як знаних, так і молодих. Тематика творів та техніка виконання робіт — різноманітна. Вона свідчить,  що Бориспіль — місто творче, у ньому живуть талановиті митці.

Дуже порадувало те, що до музею завітало чимало юних художників та їхніх друзів. Це вихованці художніх студій, переможці різних творчих конкурсів міста й області. Основна мета виставки — мистецтво у молодь! Адже творчість — важлива складова виховання підростаючого покоління.
Головна увага була зосереджена на роботах художників-викладачів та їхніх вихованців. Власні картини та твори своїх учнів представили бориспільські педагоги-митці Олена Гур’єва, Микола Чубатюк, Ярослав Нікітчук та інші. О. Гур’єва у своєму виступі зазначила, що потрібно якомога раніше знайомити дітей з образотворчим мистецтвом і давати можливість розкривати свій талант ще зі школи. Також вона побажала, щоб держава підтримувала та розвивала творчі студії при школах та позашкільних навчальних закладах. Викладач М. Чубатюк розповів, що кожна дитина в душі — художник. Потрібно зуміти запалити в ній цю Божу іскру і допомогти реалізувати свій талант. Люди мистецтва, зазначив педагог, завжди відрізняються від сірої маси своїх сучасників. Але саме завдяки їхнім творам нащадки потім пам’ятатимуть про ту чи іншу епоху.

Виставка містить багато цікавих та різноманітних картин. Особливо відвідувачам сподобалися роботи Ірини Хромишин. Її витончені витвори із соломи нікого не залишили байдужим — вони є справжніми маленькими шедеврами.

Після закінчення офіційної частини розпочався майстер-клас юних художників Борисполя. Усім присутнім вони демонстрували свої таланти і вміння. Організатори цього заходу прагнуть зацікавити особливо юних бориспільців і долучити їх до мистецтва та культури. 

Б. Тур

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.