(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: «Після вироку Тимошенко на перший план у протистоянні режиму Януковича виходить громада»

  • 14 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 421
  • 0

«Усі українці розуміють, що вирок Тимошенко виніс не суд, а режим Януковича, який прямує до тотальної узурпації всіх гілок влади та встановлення в Україні поліційної держави. Бо насправді, звинувачуючи Тимошенко у здачі національних інтересів у газовій сфері, режим Януковича сам постійно демонструє готовність гендлювати національною газотранспортною системою заради олігархів, які утримують цей режим», — прокоментував сьогоднішній вирок Юлії Тимошенко голова Всеукраїнського об"єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

У своєму коментарі лідер ВО «Свобода» заявив: «Цілком зрозуміло, що, ухвалюючи вирок, режим керувався не принципом справедливості, а бажанням продемонструвати суспільству: будь-кого, хто не підкоряється йому, буде піддано політичній розправі.

У першу чергу, це стосується парламентської опозиції, яка до цього часу мала певний привілей не зазнавати політичних переслідувань від чинної влади. Вирок Тимошенко поставив багатьох народних депутатів, які входять до опозиційних фракцій і досі не стали «тушками», перед дилемою: продовжити опозиційну діяльність чи піти на поклон до режиму. Очевидно, після цього депутатського вибору ряди парламентської опозиції суттєво порідіють.
Після вироку Тимошенко на перший план у протистоянні режиму Януковича виходить громада. Українці повинні усвідомити: лише спільна стратегія, спрямована на усунення від влади режиму Януковича, самоорганізація і безкомпромісність у боротьбі можуть убезпечити суспільство від олігархічної диктатури».

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.