(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Міс Бориспіль». Традицію відновлено!

  • 25 листопад 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1062
  • Автор: admin
  • 0

17 листопада після 22-річної перерви знову відбувся конкурс «Міс Бориспіль», приурочений Дню студента. Любителям прекрасного довелося «помучитися» з вибором, адже у конкурсі взяли участь десять найсміливіших красунь Борисполя! Щоправда, персональний вибір кожного не надто вплинув на результати, адже рішення виносило поважне журі — переможниця конкурсу «Міс Україна-2007» Ліка Роман, всесвітньо відомий діджей та продюсер «DJ Light», шоумен, керівник балету «Rumbero"s» Амадор Лопес, депутат Бориспільської міської ради Валерій Ксьонзенко та ведучий «Караоке на майдані», продюсер Ігор Кондратюк.

Аби завоювати звання головної красуні міста, учасниці конкурсу демонстрували себе у чотирьох його етапах: «Візитка», «Вихід в купальниках, «Таланти», «Інтерв’ю» та «Дефіле».

Після тривалої наради судді таки визнали, що найвродливішою не лише зовні, але й красивою в душі є 21-річна Яна Пачкова. За перше місце вона отримала норкову шубу та ще багато подарунків від спонсорів. Першою віце-міс стала 18-річна Єлизавета Кондрашевська, а другою — 20-річна Анна Козурак. Дівчата також отримали цінні подарунки.

Крім головних номінацій, були також і такі, як «Міс Дружба», яку обирали самі учасниці. Цей титул отримали Анна Бакаєва та Єлизавета Кондрашевська, за що також були нагороджені ексклюзивними наборами косметики від «Oriflame». «Міс глядацьких симпатій» стала Анна Козурак. Проте жодна із конкурсанток без номінації не залишилася. Так, «Міс оригінальність» стала Христина Мацкевич, «Міс артистичність» — Анна Бакаєва, «Міс Грація» — Галина Квасовець, «Міс ніжність» — Ольга Колесник, «Міс елегантність» — Наталія Бистрова, «Міс чарівність» — Катерина Міць, «Міс фотогенічність» — Валерія Алєксєєва. Дипломи та подарунки вручав міський голова Анатолій Федорчук.

За тендітними плечима першої красуні міста немає жодного досвіду участі в подібних конкурсах, тож тим вагомішою є її перемога. З цієї прекрасної нагоди «Ринок..» і поставив Яні кілька запитань:

— Як виникла ідея взяти участь у конкурсі «Міс Бориспіль»?

— Ідеї взагалі не було, просто за день до кастинґу побачила оголошення. Наступного дня мала вільний час — подумала: чому б не сходити. Усе, що відбувається вперше, — дуже цікаве та яскраве, і цей конкурс цьому підтвердження.

— Чи важко було пройти кастинґ?

— Пройти кастинґ — найпростіше, порівняно з тим, що чекало нас наступні десять днів. Це як вступ до інституту: вступити легко, а от навчатися — інша справа.

—Чи сподівалася на перемогу у конкурсі?

— Як і кожна з дівчат…

— Ти перша, хто після 22-річної перерви у такому конкурсі здобула титул «Міс Бориспіль». Що відчула тієї миті, коли на сцені оголосили твоє ім’я як переможниці?

— Інтуїтивно я це вже відчувала з огляду на реакцію своїх подруг у залі… Вони показували «3». Це означало, що я в трійці… Головним посилом був погляд Ліки Роман… Можливо, мені здалося, але ж все таки… Я якось відволіклася, поринула у свої думки, а коли почула своє ім’я, мене накрила хвиля привітань, радісних криків і всього-всього, що, напевне, й не згадаю, поки не перегляну відео.

— Чи присвячуєш комусь конкретно свою перемогу?

— Присвячую рідним людям, які зараз далеко від мене. Дуже вдячна оргкомітету за велику підтримку, особливо таким яскравим особистостям, як Вікторія Шевц, Юлія Міліченко, Валерія Сиворакша та її мама Наталія Павлівна.

— Як долала хвилювання перед виходом на сцену?

— Хвилювання — це така річ, з якою важко боротися. Я просто хотіла отримати задоволення від цього дійства. Це допомагало і трохи пересилювало хвилювання.

— Як складалися стосунки з іншими конкурсантками? Чи були конфлікти, заздрощі?..

— У нас була насичена підготовча програма — просто не було коли конфліктувати. А якщо серйозно, то навіть причин не було. Такі ситуації відбуваються переважно на масштабніших конкурсах. Тому, якщо з роками «Міс Бориспіль» наблизиться до вищого рівня, тоді може бути все (усміхається).

— Кажуть, що, зазвичай, на конкурсах краси усі титули куплені й потрібно мати серйозні зв’язки...

— Я вперше брала участь у подібному конкурсі. У наш час купити можна майже все… От тільки не всі так ницо поводяться.

— Твоє життя якось змінилося після перемоги у конкурсі «Міс Бориспіль»?

— Минула лише пара днів. З часом буде видно. Гадаю, що зміни можуть бути тільки на краще.

— Про що ти мрієш?

— Мрія — на те вона і мрія, щоби мріяти, а не виголошувати це. У мене просто ряд маленьких бажань, які формують кінцеву мрію… Міцна сім’я і троє прекрасних діточок.

— Поділися секретом своєї краси.

— Краса йде з середини. Треба любити людей, себе, радіти і радувати оточення, вести здоровий спосіб життя, мати хороший сон…

— Головний подарунок підійшов за розміром?

— Я ще не розміряла. Ще є час, поки немає сильних морозів.

— Що б ти побажала чи порадила дівчатам, які, можливо, хотіли б узяти участь у подібному конкурсі, але соромляться, бояться.

— Дівчата, які хотіли, вони прийшли і стали учасниками та послугували прикладом для інших. Тому особливих порад немає. Якщо людина чітко знає, чого хоче, вона обов’язково прийде. Жагуче бажання — це шалена сила, і ніякий сором чи страх тут не перепона. Звісно, треба вірити у свої сили. Поставити оцінку матінці Природі і подякувати їй.

Марія Голуб

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.