(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Продаж землі — смертельний злочин!

  • 25 листопад 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 637
  • Автор: admin
  • 0

— під таким гаслом 18 листопада бориспільські націоналісти взяли участь у пікетуванні Верховної Ради України, яке організувало Всеукраїнське об’єднання «Свобода», виступаючи проти ухвалення Закону України «Про ринок земель». Захід був присвячений першому читанню проекту зазначеного Закону, який у цей час депутати розглядали під куполом Верховної Ради. Під стінами ж парламенту «свободівці» провели мітинг, на якому був озвучений і текст резолюції:

«17 вересня зрадницька Верховна Рада розпочала фінальну стадію свого наступу на єдине, що залишилося в українців, — українську землю. Скасовано мораторій на продаж сільськогосподарської землі. Ухвалено Закон про земельний кадастр. Залишилося зняти останню перешкоду продажу сільськогосподарської землі — ухвалити Закон «Про ринок земель», і тоді Україну продаватимуть по частинах. Насувається катастрофа — як для країни загалом, так і для кожного українця зокрема.

Дозвіл торгувати сільськогосподарською землею — це пряме оголошення війни всім українцям. Олігархи хочуть таким чином встановити повний контроль над нами. Вони хочуть зробити нас новітніми кріпаками, бідними і безправними. Сьогоднішні орендарі як-не-як, але змушені зважати на думку простого українця — власника землі. Це дозволяє селянам отримувати додаткові робочі місця, соціальну допомогу для громади та контролювати використання землі з метою захисту її родючості. Натомість, у разі запровадження ринку сільськогосподарської землі власниками будуть гігантські безликі корпорації, часто іноземного походження, які не матимуть жодних зобов’язань перед простими українцями. Селяни залишаться кріпаками на своїй прадідівській землі!

Але це питання стосується кожного українця, адже земля, у першу чергу, — життєвий простір. Купівля землі іноземцями — це окупація. І не слухайте брехливу владу про те, що це заборонено, бо цей закон має достатньо умисно прописаних «дірок». Коли сільськогосподарська земля буде власністю кількох нікому не підконтрольних корпорацій, навіть теперішні ціни на продовольство здаватимуться українцям терпимими! Недаремно для забезпечення своєї продовольчої безпеки такі країни, як Франція та Німеччина, лишають більшість своєї сільськогосподарської землі у державній власності та здають її в оренду фермерам.

Світова продовольча криза триває. У світі голодують сотні мільйонів людей. У цей час наша земля може стати кращим стратегічним ресурсом для держави, ніж будь-які заводи. Для чого тоді бандитська влада хоче позбавити українців цього ресурсу?

Важливість сільськогосподарської землі для нації очевидна, й тому ВО «Свобода» послідовно виступає за заборону торгівлі нею. Сподіватися можна тільки на силу народу. Тому ми розробили Закон «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення» (див. нижче), який пропонуємо ухвалити на всеукраїнському референдумі. Влада ставить нам палки в колеса, намагається заборонити проводити ініціативні збори, але це єдина можливість зупинити цю вакханалію, й тому ми продовжуємо боротьбу.

ВО «Свобода» закликає кожного українця піднятися й боронити єдине, що в нього залишилося, — свою українську землю! Ставайте до наших лав, проводьте роз’яснювальну роботу серед друзів, родичів! Ми закликаємо вас піднятися й відстояти право нації на свою, Богом дану землю!
Разом знищимо антинародний олігархічний режим та його прислужників!

Захисти свою землю! Ставай до боротьби! Готуйся до революції! Слава Україні!»

Проект Закону України
«Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського
призначення», який пропонується Всеукраїнським об’єднанням «Свобода»

Стаття 1.
Торгівля землею сільськогосподарського призначення в Україні заборонена, крім випадків, передбачених статтею 3 цього Закону.
Стаття 2.
Громадяни України можуть мати у власності землю сільськогосподарського призначення, набуту ними законним способом в ході розпаювання, а також одержану в спадщину за законом.
Стаття 3.
Продаж землі сільськогосподарського призначення можливий тільки державі Україна в особі спеціально уповноваженого органу в порядку і на умовах, визначених спеціальним Законом України.
Стаття 4.
Цей Закон набуває чинності з дня оголошення результатів всеукраїнського референдуму. Верховній Раді України, Президенту України, Кабінету Міністрів України привести Закон України та інші нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону протягом 3 місяців з дня набуття чинності цим Законом.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.