Отаман Зелений народився 16 грудня 1886 року. З вуст і в книгах про нього чули й читали: не інакше як «бандит Зелений» називали отамана, командира Дніпровської дивізії Данила Терпила — організатора народного повстання на Київщині проти ненависної більшовицької влади. Він користувався великим авторитетом у народних мас Київщини, зокрема, рідного йому містечка Трипілля та населених пунктів Обухівщини, Васильківщини, Білоцерківщини і за короткий час міг мобілізувати до Дніпровської дивізії близько 35 тисяч селян. Це була велика сила озброєних повстанців, які вели непримиренну боротьбу проти регулярних частин червоної комуни та всіляких комсомольців-добровольців з продзагонів та загонів «радянського правосуддя». Боровся Зелений і з німецькими та денікінськими зайдами, покликаними на допомогу недалекоглядним командуванням армії УНР.
Детальніше →
Справжній куточок європейського комфорту нещодавно постав у нашому місті. Він розмістився у триповерховому ошатному будинку з високою оглядовою баштою, яка нагадує архітектуру козацьких часів. Це готельно-ресторанний комплекс «Стара Вежа».
Детальніше →
Найперший і головний обов’язок депутатів Бориспільської районної ради від ВО «Свобода» Валерія та Наталії Андрощуків — сумлінно відстоювати інтереси громади, захищати соціальні та національні права жителів району.
Детальніше →
З року в рік, століттями молоді люди обирають музику своїм захопленням. Для когось вона стає професією та покликанням на все життя, для когось залишається лише приємним відпочинком від напружених буднів. Але значення музики в житті кожної людини важко переоцінити. Та й доторкнувшись одного разу до світу звуків, неможливо забути його і залишитися таким, як раніше.
Детальніше →
Життя весь час рухається вперед, незалежно від того, приймаємо ми його зміни чи ні. Здається, сьогодні вже всі, від дошкільнят до пенсіонерів, вміють користуватися мобільними телефонами та комп’ютерною технікою. Та, як показує опитування, проведене соціологами України, насправді 50 % українців не користуються комп’ютерами. Опитування, що здійснюються з 2002 року, доводять: якщо вісім років тому кожні четверо із п’яти (79,8 %) українців заявляли, що не вміють і ніколи не користуються комп’ютером, то зараз кількість «комп’ютернонеграмотних» скоротилася до 54,7 %. Тепер третина користуються комп’ютерами зрідка, а 15,2 % — працюють із ними постійно. Тобто можемо зробити висновок: хоч кожен другий українець все ще «не дружить» із комп’ютером, проте кількість тих, хто не уявляє життя без нього, стрімко зростає. Також зростає кількість і тих, хто щоденно звертається до інтернету.
Детальніше →
-
На сторінку:Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)