(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег МАЙСТРОВ: «Ми працюємо для жителів Бориспільщини щоденно!»

  • 19 грудня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1152
  • Автор: admin
  • 0

Управління земельних ресурсів у Бориспільському районі трохи більше півроку очолює Олег Майстров (на фото). За час його перебування на посаді робота цього підрозділу помітно пожвавішала. Державні акти на право володіння земельними наділами вже отримали понад 90% громадян, які в різні роки подали документи і чекали роками на їх оформлення.

«Доступитися до начальника управління чи його заступників завжди залишалося великою проблемою, — пише жителька с. Гора Наталя Ігнатенко. — Була приємно вражена, потрапивши на прийом до Олега Валерійовича. Уважно вислухавши мене, він дав вичерпні відповіді на мої запитання, доручивши своїм  працівникам назвати дату і час, коли я зможу отримати довгоочікуваний документ. Тож мені не довелося вистоювати у виснажливих  чергах. Спостерігаючи за роботою цього молодого керівника, переконалася, що він умілий організатор, чуйна і чемна людина. Дякую Олегу Майстрову, всьому колективу за розуміння і хорошу організацію роботи».

У редакційній пошті ще понад десяток листів такого змісту. Олег та Юрій Калениченки зі Старого, як і тисячі жителів з інших сіл Бориспільщини, оббивали пороги по землевпорядних організаціях понад 4 роки. Тому, отримавши запрошення на вручення державних актів у сільраді, були приємно здивовані їхньому врученню та ще й у врочистій обстановці.

А ось ще кілька рядків щирої вдячності від інваліда Великої Вітчизняної війни Олександра Миколайовича Чайки із Сеньківки:
«Велику радість довелося пережити мені нещодавно. Сільський голова Любов Желевська особисто завітала, аби запросити мене до сільського клубу за отриманням Державного акта на землю. Такої радощі давно не відчував. Спасибі добрим людям, що так потурбувалися про нас».
Тож якщо раніше в редакційній пошті були листи-скарги на незадовільну роботу чиновників цього управління зі зверненнями громадян, то тепер приємно читати вдячні відгуки наших земляків.

Як зазначив Олег Валерійович нашому кореспонденту, одним із головних завдань земельного управління є видача державних актів, які «залежалися»  з різних причин від 2003 року по цей час. Тому робота управління під його керівництвом побудована так, що щодня спільно із  землевпорядними організаціями, сільськими радами проводяться звірки документації, а щосереди з 9-ї години в кабінеті № 9 акти видаються державним реєстратором. Започаткована також практика видачі державних актів за місцем проживання. Як правило,  і для селян,  і для всіх нас ця подія є особливою і урочистою. На зустріч із селянами приїжджають і представники районної влади, і наше обласне керівництво. Таким чином за останні 3 місяці ми вручили близько 300 державних актів у селах Кірове, Старе, Мартусівка, Сеньківка. Залишилось не так багато часу до Нового року, та робота наша з реєстрації та видачі державних актів триває.

«Щосереди у мене на прийомі буває до 30–40 людей, — розповідає начальник управління райземресурсів. — За час мого перебування на посаді надійшло близько 1,5 тисячі звернень громадян. Усім заявникам надано консультації у вирішенні злободенних питань. Також прийом громадян здійснюють працівники управління, керівники землевпорядних служб району, Київської області з виїздом до територіальних підрозділів відповідно до затвердженого графіка.

 Найчастіше у зверненнях землевласники та землекористувачі просять роз’яснити норми земельного законодавства, що стосуються порушення строків виконання робіт суб’єктами господарювання, які мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою, та місцезнаходження документації. Турбують їх також питання щодо продовження безоплатного виготовлення, видачі та отримання державних актів на землю.

У своїй роботі наше управління робить все для того, щоб селяни у найстисліші строки отримували державні акти на право володіння земельними наділами. Адже це питання надзвичайної ваги перебуває на постійному контролі губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка, голови Бориспільської РДА Ярослава Добрянського та голови районної ради Владислава Байчаса!» — наголосив Олег Майстров.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.