(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Що принесе нам 2012 рік?

  • 01 березня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 701
  • Автор: admin
  • 0

ОСЬ і закінчилася зима 2012 року, про який існує дуже багато різних пророцтв і передбачень.

Духовне відродження розпочнеться з України

 У грудні цього року закінчується календар майя, за яким має розпочатися розвиток чергової цивілізації, а не кінець світу, як дехто тлумачить. Існує також теорія, що наприкінці року відбудеться перехід усього людства на інший енергетичний рівень свого існування. У 2012-му вчені очікують астрономічний феномен — парад планет. Стародавні ж джерела передбачають зіткнення Землі із планетою Нібіру, яка значно більша від нашої планети і населена високорозвиненою цивілізацією.

До речі, багато пророків і вчених доводять, що нова цивілізація — духовне відродження людства — розпочнеться саме з України (цікаво, що у перекладі із санскриту «Україна» означає «могутня держава Сонця»)!

Навесні (адже саме тоді на наших теренах зустрічали прихід Нового року) Україна святкує ювілей — 7520 років від того часу, коли наші Пращури стали поклонятися Сонцю.

А нещодавно мені довелося почути досить сміливе передбачення, що у 2012 році Дніпро «скине бетонні споруди із своєї спини і потече вільно». Адже чи рахував хто-небудь, скільки українських сіл затоплено штучними водосховищами?! Ці прадавні козацькі поселення з тисячолітньою історією несли у собі генетичний код нації, вільнолюбний дух, народні віковічні знання. Там людина була ближче до Природи і далі від цивілізації. Населення свято зберігало традиції і звичаї Пращурів, фольклорні надбання (казки, легенди, пісні, думи), мелодійну українську мову… Ці села, які тільки у ХХ столітті кілька разів морили голодоморами і репресіями, знищували війнами і виселенням до Сибіру, неначе воскресали, відновлюючи свою національну ідентичність, совєтська влада все ж вирішила потопити. То, можливо, й справді відродяться села на берегах Дніпра?

Наш земляк, письменник зі світовим ім’ям Олесь Бердник (батько і мати його родом Кийлова, де й сам письменник довгий час мешкав) зустрічався із Оракулом Тибету, який зробив дивовижне пророцтво: із землі, що підняла на свій герб священну зброю Шиви (золотий тризубець), почнеться духовне піднесення людства і новий розвиток цивілізації.

Нострадамус (1503–1566) також пророкував, що зміни почнуться з берегів Дніпра (Славути, Борисфена):
В стократ привабніший новий закон прийде
Старому бусурманському
на зміну,
Де мова тішить слух,
де Борисфен гуде,
Початок здвигів покладе,
змете руїну.

Багато передбачень є й про те, що, починаючи з 2012-го, протягом ще років з п’ять на планеті Земля відбуватимуться значні зміни, стануться великі екологічні катастрофи. Наприклад, деякі континенти затоплять води Світового океану. Це буде там, де знищено прадавні народи, їхню мову. Відаючі люди говорять, що саме мова повинна відповідати певному місцю на планеті. Вібрація мови повинна поєднуватися з вібрацією Землі.

На Україну чекають великі потрясіння

Наприкінці минулого року мені випала щаслива нагода поспілкуватися з Народним артистом України, режисером, письменником, мистецтвознавцем, народним депутатом ВР України I–V скликань Лесем Танюком. Лесь Степанович не просто дає оцінку політичній ситуації в Україні, але й прогнозує, що ж чекає нас у 2012 році:

«Я, як чорний пророк, пророчу, що 2012 рік буде поворотним для України. 2012 рік для нас дуже небезпечний. Чому? Тому що це перший рік, коли люди житимуть за новими пенсіями і зрозуміють, що їх надурили. У 2012 році знову порушиться питання зняття мораторію на продаж землі, і за гроші, забрані у селянина, куплять його землю і зроблять його, фактично, рабом, або запросять киргизців, в’єтнамців, щоб вони працювали задурно. Так що це буде бунт такий. Дуже велике підвищення цін і зняття зарплат — це по-третє. Четвертий чинник — підвищаться комунальні тарифи, які люди не зможуть оплатити. Отже, бюджет буде тріщати, бо платити не будуть. Дивіться: селяни можуть виходити на Коліївщину й усі люди будуть протестувати, все закрутиться разом…

До того ж це рік футболу. Уявляєте собі: в Україну приїжджає мільйон фанатів, які загострюють ситуацію. Вони будуть сваритися між собою («Я за «Балтімор», а ти за Варшаву»), сваритимуться із владою, бо їм ці кращі умови забезпечити не можна буде. Вони будуть сваритися з тими селянами, які будуть поруч, бо у перших умови набагато кращі, а у селян значно гірші. І почнеться така колотнеча!.. І нарешті, не забувайте про основний чинник: це буде рік виборів до парламенту… Того взяли до списку, того ні. І хоч парламент нічого не вирішує — це такий собі міраж, але «накрутка» дуже велика.

Я так думаю, що навесні почнуться перші заворушення. А у жовтні-листопаді наступного року, я передбачаю, що це буде кривавий бунт, а не просто «Майдан» толерантний. Розумієте, на «Майдан» 2004 року люди все-таки вийшли тому, що їх образили, а не за гроші. А зараз вийдуть через те, що й образили, і немає що їсти, і нема як жити.
Вважаю, що для України 2012 рік буде завершенням чергового історичного циклу. І буде або перемога демократії, і ця владна команда «вилетить у трубу», або буде тотальне знищення демократії через розстріли, через «криваву неділю». А тоді — «привіт від Мубарака і Каддафі»...

Кожна ґенерація фактично переживає свій якийсь пік. «Шістдесятники» вибухнули, потім «сімдесятники», можна говорити про піднесення незалежності. Потім студенти вийшли на майдан голодувати, на так звану «Революцію на граніті». Потім цей великий «Майдан». А сьогодні вже дозріла нова ґенерація, яка й дасть свій поштовх. І ці усі лідери, які сьогодні є (Яценюки, Юля і Янукович), — це вже вчорашній день. Вони уже нікого не захоплюють, вони заплямували себе своїми «оборудками» при владі, ми їх усіх бачили. Голову за них класти вже ніхто не буде. Тому такі низькі у них рейтинги. Але є молодь, яка ще не була у парламенті, яка себе не показана. Серед них, очевидно, і знайдеться хтось…

Біда у тому, що коли тиск влади такий тотальний, коли тиск іде як самодержавство, то формується не легальна опозиція конституційного плану, а нелегальна. І десь знайдеться «гаряча голова», яка піде на терор, яка подумає, як комусь голову пробити… Десь таке обов’язково буде. І не тому, що я так хочу, але це десь має прорвати…

У політиці є одне велике правило, яке мало хто розуміє. У великій політиці не можна перемагати до кінця. Якщо ти перемагаєш до кінця, то потім програєш. Це буде «піррова перемога». Ти обов’язково мусиш виграти на 80 відсотків, а 20 залишити противникові — то буде корисно: щоб він тебе підсмикував, щоб ти себе у тонусі тримав. А сьогодні така влада прийшла, яка хоче все до кінця, то ясно, що її чекає безславний кінець.»

P.S. Апокаліпсису очікують у різних кінцях світу, як було напередодні 2000 року. Ця тема загострилася після виходу кінофільмів, які розповідають про катастрофу всього людства. Дехто навіть почав заробляти неймовірні кошти на страшних прогнозах: будуються бункери і кораблі, де вже закуплені місця для «порятунку», а Мексика запрошує туристів зустріти апокаліпсис на батьківщині майя!.. А можливо, дається людству шанс задуматися: як жити так, щоб зберегти планету Земля для наших нащадків. Недаремно говорять, що все ж таки не гроші вирішують хід історії…

Лариса Громадська

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.