(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Голова Київської ОДА, «реґіонал» Анатолій Присяжнюк вдається до бандитських погроз

  • 16 березня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 559
  • Автор: admin
  • 0

На 16-й сесії Київської обласної ради, що відбулася 6 березня, голова Київської обласної організації ВО «Свобода» депутат Святослав Ханенко повідомив, що 21 лютого 2012 року отримав письмове звернення жителя смт. Бородянка Київської області Миколи Маренича. У звернені йшлося про загрозу його фізичній безпеці. «Я тебе розітру». Так голова Київської ОДА «регіонал» Анатолій Присяжнюк погрожував жителю смт. Бородянка.

У своєму листі Микола Маренич розповів: «У селі Дружня Бородянського району через 100 підставних осіб у серпні 2010 року було викрадено 200 гектарів землі, а всього по району — майже 2000 гектарів. Коли з цього приводу в грудні 2010 року я звернувся до Адміністрації Президента України та Генеральної прокуратури з письмовими заявами, то одержав від Бородянської РДА формальну відписку (лист №М137.5 від 04.02.11), де було вказано, що земля виділена законно. Я повторно письмово звернувся до тих саме інстанцій. У результаті Київська обласна прокуратура визнала, що розпорядження Бородянської РДА і висновки Управління Держкомзему Бородянського району незаконні, районною прокуратурою опротестовані і скасовані. Окрім багаторазових звернень, я 19 разів, згідно з графіком прийому громадян, їздив на прийом до голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка, але жодного разу він мене не прийняв. На знак протесту проти бездіяльності Анатолія Присяжнюка я з середини 2011 року одноосібно розпочав пікетування Київської ОДА з плакатами проти розкрадання земель у Бородянському районі під його керівництвом. У жовтні 2011 року, коли я стояв з плакатами, до мене підійшла заступник голови Київської ОДА Подашевська Т.Л. і відвела мене в приймальню голови КОДА. Він почав кричати і заявив мені: «Я подам на тебе в суд», а потім ще додав: «Я тебе розітру». Я сказав, що це сталінізм, але я Вас не боюсь. На це Присяжнюк заявив: «То подумай про дітей і внуків». Після цього він забрав у мене плакати.

До боротьби зі мною залучають також судові органи в особі Київського окружного адмінсуду, який своєю постановою від 07.11.2011 року заборонив мені акції протесту проти злочинних дій влади. 16, 17 і 20 лютого 2012 року я знову пікетував Київську ОДА з плакатами проти розкрадання земель Присяжнюком А.Й. Кожного разу до мене підходили працівники Київської ОДА. Вони і просили, і погрожували, щоби я пішов, викликали кожного разу міліцію, в результаті чого я писав пояснення. Коли 20 лютого я приїхав додому, то близько 18-ї години до мене на квартиру з"явилися троє медичних працівників. Вони наполегливо і довго пропонували мені з"явитись 21 лютого в районну лікарню, оскільки з"явилися кошти і головний лікар хоче покласти мене на стаціонар та провести лікування. Я відмовлявся, пояснюючи, що я тиждень як закінчив лікування в обласній лікарні. Але вони наполягали і сказали, щоб я все-таки прийшов, бо «їм буде не зручно перед головним лікарем району». Я відмовився їхати. Потрібно додати, що жодного разу до головного лікаря з проханням про надання медичної допомоги я не звертався. Не знаю його навіть в обличчя. Приблизно о 20-й годині того ж дня до мене телефоном звернулася невідома особа (медичний працівник) і попросила ранком зустрітись. Я погодився. Коли вранці 21 лютого 2012 року ми зустрілися, медичний працівник мені сказала: «В лікарню не їдьте ні в якому разі, бо як тільки Ви приїдете, у лікарню відразу прибуде наряд міліції і Вас відвезуть в Кічеєве в обласну психіатричну лікарню. Таку команду дав Анатолій Присяжнюк».

Після розмови, боячись, що в Бородянці його можуть схопити, Микола Маренич поїхав до Києва. Того ж дня Микола Маренич подав заяву про загрозу його фізичній безпеці до прокурора Київської області.

Фракція ВО «Свобода» звернулася з наданими Миколою Мареничем матеріалами до відповідних комісій Київської облради.

Прес-служба Київської обласної організації  ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.