(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Реконструктори – «нацисти» марширували під прапорами… Партії регіонів

  • 18 травня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 554
  • Автор: admin
  • 0

Скандалом закінчилася військово-історична реконструкція боїв Другої світової, що відбулася під Сімферополем, повідомляє «Газета.ua». Люди у військовій нацистській формі крокували під прапорами… Партії регіонів.

«Театралізовану виставу для глядачів організували кримська громадська організація «Велике братство без кордонів», севастопольський клуб «КЛІО», і декілька сотень кримських реконструкторів, – зазначив реконструктор з Одеси Михайло Першиков. – З’їхалося близько 10 тисяч глядачів з усієї України. Актори та добровольці показали сценки Сталінградської битви, форсування Дніпра, визволення Києва та штурм Рейхстагу».
За словами Першикова, в самій реконструкції взяло участь чимало активістів із Партії регіонів: «Але не зрозуміло, кому прийшла в голову ідея дати блакитні прапори акторам у нацистській формі». Перед початком дійства вони промарширували коло. Глядачі почали їм аплодувати.
«Деякі актори –«нацисти» теж веселилися, кажучи, що все правильно – і форма, і прапори відповідають. За 20 хвилин хтось кинувся відбирати ті атрибути та позабирав у акторів прапори», – розповідає очевидець.

У кримській Партії регіонів сам інцидент назвали провокацією. Там не можуть пояснити, хто вручив акторам прапори. Інцидент з блакитними прапорами – не єдиний. 1 травня у селі Перевальне відбулося покладання вінків до пам’ятного знака на Ангарському перевалі, котрий встановлено на честь партизанів і підпільників Криму. Скандал розгорівся через надмірну кількість прапорів Партії регіонів. Пенсіонери та ініціативна група були обурені, назвали це політичним піаром і вимагали їх згорнути, повідомляє «Історична правда».

Газета «ВО «Свобода» № 148

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.