(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Громадська рада не змогла зібратися

  • 18 травня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 512
  • Автор: admin
  • 0
10 травня 2012 року в актовій залі міської ради мало проходити відкрите засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради. Одначе воно не відбулося, оскільки на захід не з’явилося більше половини громадівців. Варто зазначити, що таке трапилося чи не вперше в історії Громадської ради.

У чому ж справа? Адже ще півтора року тому, коли ця рада створювалася, навколо потрапляння до неї був шалений ажіотаж. А тепер що? Пропав інтерес? Цілком можливо. І цьому може бути кілька версій-пояснень.
По-перше, початок заходу призначається на робочий час. Так, недавнє засідання ГР було призначене на 16 годину, коли робочий день ще не закінчився і люди були ще на роботі.

По-друге, самій ГР відведена участь пасивного «приймача до відома» тієї інформації, що спускають «згори». Навзаєм, і ГР, зі свого боку, мало що пропонує до обговорення.

І по-третє, з огляду на включені питання до порядку денного саме цього засідання, яке не відбулося (а це обговорення проекту Програми контролю утримання та розмноження домашніх і безпритульних тварин у м. Борисполі на 2012–2018 роки та інформація щодо будівництва Багатофункціонального громадського центру у парку замість Будинку культури), хтось, напевне, був зацікавлений, щоб перед сесією міської ради Громадська рада по них не висловилася. Адже ці питання є справді значущими для нашого міста. Інакше, як пояснити той факт, що сесія має відбутися 22 травня, а засідання ГР перенесли на 23?

Яка з цих версій правдива, покаже час.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.