(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Борисполі відбудеться міжнародна битва

  • 18 травня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 484
  • Автор: admin
  • 0

19 травня 2012 року на стадіоні «Колос» вперше у нашому місті пройде міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств (мікс-файту). З цієї нагоди 11 травня у приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулася прес-конференція за участю ініціаторів цього змагання — спонсора турніру, депутата Київської обласної ради Вадима Кушнікова, президента Ліги змішаних єдиноборств України, дворазового Чемпіона світу з бойового самбо Дмитра Христюка, майстра спорту з рукопашного бою, члена Президії Ліги змішаних єдиноборств України Володимира Солдатенка та головного тренера збірної України з мікс-файту Вахабжана Муратова. Вела захід заступник міського голови Людмила Пасенко.

Турнір обіцяє бути видовищним і цікавим, адже у ньому візьмуть участь збірні України та Азербайджану, Республіки Білорусь і збірна… Борисполя, а це чемпіони світу, Європи з багатьох видів єдиноборств. До того ж, за словами Дмитра Христюка, у рамках цього турніру відбудеться й Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств, у якому візьмуть участь понад 100 спортсменів з різних куточків України. Він розпочнеться 19 числа з ранку, а вже о 16 годині буде проведена його фінальна частина та міжнародний турнір.

Такі спортивні змагання, які проходитимуть за підтримки міського голови Анатолія Федорчука, мають велике виховне та патріотичне значення. Захід супроводжуватиметься виступами колективів художньої самодіяльності й передбачається як загальноміське свято. Вхід на турнір вільний. Тож завітаймо і підтримаймо своїх!

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.