(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Дніпропетровський губернатор-регіонал злякався бігборда з бабусею

  • 23 серпня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 478
  • Автор: admin
  • 0
Про це пише Дніпродзержинськ ONLINE з посиланням на джерела.
«Як повідомили з достовірних джерел, власникам Дніпродзержинського бігборда (перед в"їздом на міст із правого на лівий берег), де розміщається соціальна реклама, у тому числі й нашого сайту, дзвонив губернатор і в категоричній формі вимагав «розібратися із цим неподобством», — пише видання.
Видання додає, що причиною занепокоєння стало зображення бабусі з котом і підпис: «Взнала, що онук голосував за «регіони», переписала хату на кота».
Видання підкреслює, що «банер не порушує нічиїх прав й не ображає чиєїсь гідності, і вже тим більше — не суперечить чинному законодавству».
«Не менший ажіотаж викликав і один з попередніх бордів, який також наполегливо намагалися прибрати місцеві «регіонали» (у тому числі й незаконно, у темряві)», — відзначає видання.
«Цікаво, чому представники «Партії регіонів» сприймають ці повідомлення на свій рахунок? Напевно, немає диму без вогню», — припустили автори сайту.
Як відомо, раніше перед приїздом у Дніпропетровськ прем"єра Миколи Азарова на шляху його маршруту з"явилося кілька десятків бігбордів з вітаннями на його адресу.
www.pravda.com.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.