(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Заява ВО «Свобода»: Комуно-олігархічна більшість у ВР зробила черговий крок до тотального розкрадання української землі»

  • 20 вересня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 528
  • Автор: admin
  • 0
Пізно ввечері 6 вересня 2012 року Верховна Рада України ухвалила закон №10043, який усуває останні перепони на шляху запровадження ринку землі. «За» проголосували 242 депутати. Також ухвалено ще два законопроекти — щодо процедури відведення земельних ділянок та зміни їхнього цільового призначення, а також про дерегуляцію господарської діяльності з проведення робіт із землеустрою та оцінки землі. Попри те, що парламент зранку цього ж дня скасував ухвалення в цілому законопроекту №10043, з подачі першого заступника Голови Верховної Ради комуніста Адама Мартинюка цей документ знову було поставлено на голосування. Зрештою, у шахрайський спосіб, з порушенням норм Регламенту ВР, цей закон таки протягнули через парламент. ВО «Свобода» заявляє: комуно-олігархічна більшість у ВР зробила черговий крок до тотального розкрадання української землі.
Подаємо повний текст заяви Всеукраїнського об’єднання «Свобода»:
«Проіґнорувавши півтори сотні поправок до законопроекту, депутати ухвалили закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності». 
Ухвалення цього закону закладає інституційні механізми реалізації так званої «земельної реформи». Фактично ж ідеться про усунення останнього бар’єра на шляху до безконтрольного дерибану української землі, адже відсутність чіткого визначення земель та земельних ділянок, які перебувають у державній та комунальній власності, була одним із запобіжників для початку торгівлі українськими землями сільськогосподарського призначення. Окрім того, відтепер у місцевих органів влади відібрали право розпоряджатися земельними ділянками сільськогосподарського призначення, передавши повноваження щодо передачі землі у власність або користування Державному агентству земельних ресурсів. Крім того, нардепи розширили повноваження ВР в частині розпорядження особливо цінними землями. Рішення щодо таких земель тепер ухвалюватимуть із дозволу народних депутатів. 
Ухвалити цей антиукраїнський закон «реґіоналам» допомогли їхні вірні прислужники комуністи разом з литвинівцями та «тушками». Характерно, що голосування за закон, який відкриває шлях до розпродажу землі, відбувалося за прямого потурання першого заступника Голови Верховної Ради Адама Мартинюка, який безцеремонно проіґнорував звернення представників парламентської опозиції щодо порушення Регламенту ВР (того ж дня вранці Верховна Рада скасувала ухвалення в цілому відповідного законопроекту, а отже, повертатися до розгляду питання можна було лише на наступний день). 
Очевидно, що комуністи активно посприяли тому, щоб олігархи могли масово скуповувати українську землю сільськогосподарського призначення. Це й не дивно, оскільки «регіонали» і Компартія фактично є частинами одного донецького кримінально-олігархічного клану. Особливо цинічними на цьому тлі виглядають передвиборні заяви комуністів про заборону продажу землі. 
ВО «Свобода» заявляє: комуно-олігархічна більшість у ВР зробила черговий крок до тотального розкрадання української землі. Ухвалення закону «Про Державний земельний кадастр», ухвалення в першому читанні закону «Про ринок земель», а тепер — і закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» відкриває шлях до торгівлі останнім стратегічним ресурсом держави — землею. Позбавлені землі українці вже незабаром можуть перетворитися на кріпаків. 
Голосування засвідчило: бандитський режим, відчуваючи, як влада вислизає з його рук, так само по-злодійськи ухвалює бандитські закони. Це чергове антиукраїнське голосування відбулося за повного сприяння з боку КПУ — партії, яка не перестає бити себе в груди, заявляючи про «захист прав трудового народу». Після цього «нічного» голосування вкотре стало очевидно, чиї інтереси обслуговують комуністи — сьогодні вони виконують найбруднішу роботу для Партії реґіонів. Досить згадати, що саме комуніст Мартинюк, усупереч Конституції і всім законодавчим нормам, протягував ганебний антиукраїнський закон «Про засади державної мовної політики», тепер комуністи з усіх сил допомагають «реґіоналам» запровадити ринок землі. Немає жодних сумнівів, що вони й надалі услужливо голосуватимуть на догоду олігархам. 
Це голосування вчергове засвідчило очевидну істину: в нинішньому парламенті немає кому стати на заваді україножерам. «Свобода», щойно прийде до влади, невідкладно поставить заслін на шляху привласнення української землі олігархами й закордонними зайдами. 
Єдиний шанс для зміни ситуації в державі — перемога опозиційних сил на парламентських виборах у жовтні цього року та ліквідація нинішнього окупаційного антиукраїнського режиму». 
Політвиконком ВО «Свобода»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.