(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Українцям доведеться міняти внутрішній паспорт кожні 10 років

  • 05 жовтня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 479
  • Автор: admin
  • 0
Паспорт громадянина України виготовлятиметься у формі картки, що містить безконтактний електронний носій. Згідно з новим законом, паспорт громадянина України необхідно буде міняти кожні 10 років.
 
За прийняття в цілому Закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» проголосували 233 народних депутати з 308, зареєстрованих у сесійній залі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на «УНІАН».
Згідно з документом, паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України на території України. Кожен громадянин України незалежно від віку зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Оформлення паспорта громадянина України здійснюється всім особам, починаючи з народження і незалежно від віку, на кожні десять років.
Паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій інформації. Оформлення та видача паспорта громадянина України здійснюються головним розпорядником реєстру.
Паспорт громадянина України видається не пізніше, ніж через тридцять днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання, або не пізніше, ніж через десять робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його термінове отримання.
У паспорт громадянина України вноситься така інформація: назва держави; назва документа; прізвище, ім’я особи; стать; громадянство; дата народження; унікальний номер запису в реєстрі; номер документа; дата закінчення терміну дії документа; дата видачі документа; уповноважений суб’єкт, що видав документ, місце народження; оцифрований образ особи; оцифрований підпис.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій інформації, та складається з м’якої обкладинки, 32 сторінок та сторінки даних.
censor.net.ua/news
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.