(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чи поверне влада мисливські угіддя?

  • 05 жовтня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 775
  • Автор: admin
  • 0
Своєрідною, поки що мирною, ходою від кінотеатру «Європа» до Бориспільської райдержадміністрації пройшлися 3 жовтня понад сім десятків представників Бориспільської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, аби передати райраді своє уже друге звернення з приводу непродовження районною радою терміну користування мисливськими угіддями членам товариства УТМР Бориспільського району.
Як пояснюють члени УТМР, яких лише у Бориспільській районній організації нині налічується близько 1200 осіб, термін користування мисливськими угіддями збіг ще 6 серпня, тобто перед початком сезону полювання, і тепер ніхто з них не може зайти з рушницею до лісу. Попри те, що з обл- та райдерж-адміністраціями це питання вже погоджено, Бориспільська районна рада та поодинокі сільські ради на звернення місцевих мисливців та рибалок не реаґують, пояснючи це браком якихось документів, а яких саме — не кажуть. Тож з цього приводу дехто припускає, що можновладці притримують ці угіддя для себе, аби повністю їх «роздерибанити» між «багатенькими буратінами». А це 87000 га.
Деякі мисливці вже скаржаться, що «немає качки». Адже звідки, наприклад, візьмуться дикі качки, якщо місця їхнього гніздування нині активно намиваються для будівництва дач та справжніх вілл? Рибалки ж не можуть ловити рибу, бо річки вже розділені між «новими власниками», які вже забороняють риболовлю у місцях, де раніше можна було нею вільно займатися…
Члени УТМР вважають, що, на відміну від їхнього колективного товариства, від приватних мисливських товариств ніякої користі немає і що розподіл угідь для нових хазяїв породжує нових «лозінських» і їм подібних. Вода, ліс, поля — це народне багатство, яке споконвіку належить народу.
«Ми не дозволимо розтоптати УТМР, яке існує 90 років! «Паничі» нам не потрібні! Просимо погодити термін мисливських угідь УТМР на 25 років згідно рішення обласної ради народних депутатів № 102-09-XXII від 05.08.1997 року», йдеться у зверненні від ініціативної групи УТМР.
Олег БАБИЧ,
член комітету Бориспільської районної партійної організації ВО «Свобода»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.