(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

До уваги платників податку на додану вартість!

  • 09 листопад 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 499
  • Автор: admin
  • 0
До Бориспільської ОДПІ Київської області ДПС надходять звернення платників  стосовно сплати податку на додану вартість та застосування реєстраторів розрахункових операцій, а саме:
Коли потрібно подати заяву у разі обов’язкової (добровільної) реєстрації платником ПДВ? 
У разі обов’язкової реєстрації платником ПДВ  заява про реєстрацію подається до органу ДПС не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій.
При добровільній реєстрації платником ПДВ суб’єкту господарювання необхідно подати заяву не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку місяця, у якому особа вважатиметься платником ПДВ. Можна також навести у заяві бажаний (запланований) день реєстрації платником податку, що відповідає даті початку податкового періоду (календар місяць), з якого така особа вважатиметься платником податку та матимеправо на виписку податкових накладних. 
Яку відповідальність передбачено за неподання реєстраційної заяви у разі  обов’язкової реєстрації платником ПДВ?
У разі якщо особа, що підлягає обов’язковій  реєстрації платником ПДВ, не подала своєчасно заяву та, відповідно, не зареєструвалася як платник податку, орган ДПС самостійно за результатами проведення документальної перевірки визначає суму податкового зобов’язання з ПДВ без урахування сум податку, нарахованих під час придбання товарів/послуг, та застосовує штраф у розмірі 25% (50%— при повторному порушенні) суми такого зобов’язання. 
Як замінити свідоцтво про рєєстрацію платника ПДВ у разі втрати або пошкодження?  
Якщо змінилися дані про платника податку, зазначені у свідоцтві про реєстрацію, до того ж встановлено розбіжності або помилки у записах, внесених до свідоцтва про реєстрацію та/або реєстру платників податку, а також при втраті або непридатності свідоцтва для користування, платник податку подає реєстраційну заяву до органу ДПС протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника податку або виникли інші підстави для переєстрації та заміни свідоцтва про реєстрацію.
Орган ДПС видає платнику податку нове свідоцтво замість старого з дотриманням правил у строки, визначені ст.183 Податкового кодексу України для реєстрації платників податку.
Які дані зазначаються у розрахунковому документі у разі використання портативного реєстратора розрахункових операцій (РРО) при доставці товару?
У разі використання портативного реєстратора розрахункових операцій (РРО) при доставці товару у розрахунковому документі зазначаються не адреса господарської одиниці, а реквізити транспортного засобу, який виконує доставку товару споживачеві.        
Бориспільська ОДПІ
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.