(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини України

  • 09 листопад 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 543
  • Автор: admin
  • 0
Влада знайшла причину  подорожчання хліба
Підвищення роздрібних цін на хліб в Україні — інціатіва монополістів. Про це свідчить те, що в реґіонах, де відсутня монополія, подорожчання не було, заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, пишуть Комментарии.
За його словами стрімке подорожчання пшениці та жита вдалося збити інтервенціями аграрного фонду. На сьогоднішній день Аграрний фонд продає борошно вищого ґатунку на 15 % дешевше від ринкових цін. Тобто працює у збиток, зазначив міністр.
Нагадаємо, одразу після виборів виробники хлібобулочних виробів почали заявляти про необхідність підвищити ціни на «соціальні» сорти хліба.
ubr.ua
Аграрний фонд готовий знизити ціни на борошно та зерно
Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк на брифінгу після засідання уряду зазначив, що при зростанні ціни на зерно і борошно, аграрний фонд буде готовий знизити ціни на відповідні позиції. Відповідну пропозицію, за його словами, Мінагропрод уже передав до Кабміну, передає кореспондент УНН.
«Сьогодні аграрний фонд має у повному обсязі, тобто 2 млн. т продовольчого зерна. До того ж фонд активно почав інтервенції на внутрішній ринок для хлібопекарів і для внутрішньої торгівлі борошном. Тобто ми плануємо відпустити великий обсяг борошна за заявками хлібокомбінатів. Я хотів би звернути увагу: звичайно, більшу частину ми намагаємося відпускати від аграрного фонду», — повідомив Присяжнюк.
Як повідомив міністр аграрної політики і продовольства, минулого тижня підпорядковане йому відомство направило в Кабмін пропозицію про можливість зменшення ціни на зерно і на борошно з аграрного фонду в разі стрімкого зростання ціни на ці позиції.
«На сьогодні ринкова ціна на борошно вищого ґатунку становить 3150 грн., а аграрний фонд відпускає по 2896 грн. Борошно першого ґатунку ринок пропонує за ціною 2900 грн., ми відпускаємо по ціні 2700 грн. Тобто ціна досить низька. Однак у разі потреби ще здешевити зерно — уряд буде готовий для прийняття такого рішення», — підкреслив він.
ukragroconsult.com
Голова єврейської громади Києва вважає, що влада повинна була задушити «Свободу» в зародку
Голова єврейської громади Києва і віце-президент Всеукраїнського Єврейського Конгресу Олександр Левін висловив занепокоєння у зв’язку з тим, що за результатами парламентських виборів, які відбулися в Україні 28 жовтня, у Верховній Раді вперше з’явиться фракція націоналістичної партії «Свобода». Як відомо, українських націоналістів на чолі з Олегом Тягнибоком підтримали понад 10 % виборців.
Олександр Левін упевнений, що Тягнибок становить небезпеку не тільки для євреїв України, а й для країни в цілому. «Вразило, що «Свобода» набрала так багато голосів, особливо в Києві, де націоналістичні рухи ніколи не мали великої підтримки і популярності (у столиці за цю партію віддали свої голоси понад 19 % виборців). Це чітко вказує на настрої в українському суспільстві. Мене результати виборів пригнічують», — зазначив Левін.
Він вважає, що «Свободі» не місце у цивілізованому демократичному світі. «Державі потрібно запобігати розвиткові таких партій ще в зародку. «Свобода» не здатна і не стане об’єднувати країну, а сіятиме чвари й розриватиме Україну на частини. Прикро, що колеги з Об’єднаної опозиції заради короткострокової перспективи створення умовної більшості в парламенті пішли на підписання угоди з партією «Свобода», тим самим практично легалізувавши це радикально-націоналістичний рух, абсолютно не враховуючи, що у довгостроковій перспективі така партія не може і не повинна бути союзником демократичних сил», — зазначив Левін.
glavcom.ua/news/ 97658.html
 
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.