(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини

  • 21 грудня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 497
  • Автор: admin
  • 0
Після Нового року в БТІ йти не доведеться
Державна реєстраційна служба повністю готова до реєстрації прав на майно.
У цьому запевнив голова Державної реєстраційної служби Леонід Єфименко під час круглого столу в Києві.
За його словами, на сьогоднішній день ухвалені всі необхідні нормативні акти, на 90 відсотків укомплектований штат співробітників, і підбір персоналу триває.
Всього, за словами чиновника, в Україні створено 583 реєстраційні служби, тому майнові права можна буде зареєструвати в кожному районі.
Крім того, як зазначив Л. Єфименко, до цієї роботи будуть залучені і вже підготовлені понад 6 тис. нотаріусів.
Навіть у Києві та Севастополі, де, як зазначив голова Служби, БТІ були підключені до реєстру пізніше за всіх, за нестачі документів працівник реєстраційної служби буде самостійно звертатися до відповідних органів. У БТІ громадянам звертатися не доведеться.
Нагадаємо, що з 1 січня функції БТІ з реєстрації майнових прав будуть передані державній реєстраційній службі та приватним нотаріусам.
investadviser.com.uа
Сир з пліснявою корисний для серця
Французький сир «рокфор» здатний знижувати ризик серцево-судинних захворювань. До такого висновку прийшли дослідники з компанії Lycotec, яка спеціалізується на біомедичних технологіях.
Експерти виявили, що «рокфор», «камамбер» й інші сири з цвіллю мають протизапальні властивості завдяки процесу свого дозрівання. Вони вважають, що вживання сиру з цвіллю є однією з причин того, що французи мають хороше здоров"я, незважаючи на те, що люблять жирну їжу.
Разом з тим, серед дієтологів є ті, хто скептично ставиться до результатів цього дослідження. За словами дієтолога Зої Харкомбе, запальний процес - це не завжди погано. Він є ознакою того, що в тілі йде процес відновлення.
health.obozrevatel.com
70-річний дідусь одружився з 15-річною дівчиною у Чернівецькій області
Чернівці прославилися тим, що у міському РАЦСі розписали унікальну пару. Нареченому було 70, а нареченій — 15, повідомляє «Сегодня».
— Дівчинка з бідної сім’ї, допомагала по господарству сусідському дідусю, — розповідає начальник реєстраційної служби Чернівців Орися Андрієць. — Він їй за це платив. Потім прийшли в РАЦС і повідомили, що хочуть розписатися. Ми опиралися, а виявилося, що дівчинка вагітна. Довелося розписати настільки нерівний шлюб. А вони — нічого — живуть.
Працівниця РАЦСу каже, що у Чернівцях пари часто по кілька разів одружуються і розлучаються.
— Якось, пам’ятаю, пара у мене була цікава, — згадує Орися Андрієць. — Прийшли перший раз розлучатися — я їх почала вмовляти, щоб подумали, а вони у відповідь: «Ні, ми все вирішили!». Через місяць повторно, як і належить за правилами, вони не з’явилися. А через два-три місяці знову прийшли подавати заяву. Я їх прошу, а вони наполягають: ні, хочемо розлучитися! Прийняла заяву, а вони знову не прийшли! На четвертий раз я сказала, що більше від них нічого не прийму: нехай або розлучаються, або живуть мирно. Вони знову не розлучилися, але вже нічого не подавали. А через рік чоловік розірвав шлюб через суд, поки дружина перебувала за кордоном. Тепер у кожного з них — другий шлюб, і всі щасливі.
vidido.ua
21 грудня — найбільш туристичний день
Через передбачуваний апокаліпсису 21 грудня 2012 туристи купують квитки тільки в одному напрямку.
Уникнути його, як вони вважають, можна буде тільки в двох місцях планети: це село Бюгараш на півдні Франції і село Шіріндже в Туреччині.
Вражаюче, але попит на квитки в цих напрямках зріс. На південь Франції — на 41 % і Туреччину на 30%. На думку ентузіастів, врятуватися від апокаліпсису можна буде тільки там.
Грядущий кінець світу — найбільш туристичний день з напрямком в один кінець.
novanews.com.ua
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.