(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: «митний союз замість «Раю для України» покликанний відродити Російську імперію в новому-старому совєцькому союзі»

  • 21 грудня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 482
  • Автор: admin
  • 0
«Приєднання до Митного союзу унеможливить повноцінну інтеґрацію України до європейських структур. Нагадаю, що Закон «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики України» має однією із засад «забезпечення інтеґрації України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в ЄС». Порушити цей закон — неприпустимо». Про це 18 грудня 2012 року під час засідання парламенту заявив керівник фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді України Олег Тягнибок.
«Усіх турбує запланована поїздка президента Януковича до Москви. Адже українське суспільство абсолютно не володіє інформацією — якими є наміри президента, про які домовленості йтиметься та які нормативні акти він має намір укладати. Найгірше — суспільство впродовж багатьох років позбавлено можливості бути інформованим про те, які міжнародні договори підписують державні чини та яким є їхній зміст.
Нам розповідають про «економічний зиск» від Митного союзу. Але цей зиск є надзвичайно сумнівним. Російська Федерація, крім економічних «преференцій» і намагань позитивно вирішити свої особисті проблеми, має серйозні політичні амбіції. Адже впродовж останнього часу ми бачимо, як вони намагаються будувати «русскій мір», совєтизують українську освіту, окупують національний інформаційний простір, російський бізнес бачить за ласий шматок українські стратегічні підприємства. Зрештою, українська земля також належить до сфери інтересів російського бізнесу. Втрати української землі та стратегічних підприємств — це те, що насправді чекає на Україну в разі входження до Митного союзу.
Невже вступ до цього утворення буде вигідним для простого українця? Ні. Він дасть зиск виключно для олігархів, які є приватними власниками багатьох українських стратегічних підприємств, зокрема металургійної та хімічної промисловості, для яких потрібні певні преференції з боку Митного союзу. Але найцікавіше те, що ці олігархи давно зі своїми родинами «вступили» до Європейського Союзу: вони туди переводять кошти, купують маєтки, вчать там своїх дітей.
Будь-який договір, який підписується з Росією, — це дорога з одностороннім рухом в минуле. Адже умови РФ завжди однакові, і не лише щодо України; те, що вимагає Росія, має бути виконане безумовно і миттєво. А інша сторона договору лише зобов‘язується виконувати вимоги РФ.
Митний союз, який нібито мав принести «рай для України», — це просто мильна бульбашка для відродження російської імперії в новому-старому совєцькому союзі. Ми усвідомлюємо, що приєднання до Митного союзу унеможливить повноцінну інтеграцію України до європейських структур.
Нагадаю, що Закон «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики України» має однією із засад «забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в ЄС». Порушити цей закон — неприпустимо», — зазначив Олег Тягнибок.
Прес-служба ВО «Свобода»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.