(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільська ОДПІ повідомляє

  • 24 грудня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 895
  • Автор: admin
  • 0

«Пульс податкової» — усуває труднощі у спілкуванні із податковою!

Бориспільська ОДПІ Киівської області ДПС на виконання завдання ДПС України та з метою подолання проявів корупції в органах державної податкової служби та ліквідації перешкод, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні із посадовими особами податкової служби, формування у громадян об’єктивної оцінки діяльності органів ДПС повідомляє про запровадження сервісу для платників податків під егідою Голови ДПС України „Пульс податкової”.
Цей сервіс функціонує за принципом call-back(працівники ДПС України не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи). Лінія працює цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, неробочий час – інтерактивний автовідповідач.
 Номер „Пульсу податкової”: (044) 284-00-07.

  Оголошення щодо вдосконалення податкової системиУкраїни!

«Шановні платники податків! На виконання доручення Президента України Віктора Януковича ДПС України здійснює комплекс заходів для підготовки Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 рр.
Бажаючі можуть залишити свої пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС в спеціальній скриньці, що розміщена у Центрі обслуговування платників податків Бориспільської ОДПІ Київської області ДПС (м.Бориспіль,вул..Котляревського,2,І поверх.), або надіслати їх на електронну адресу taxservice@sts.gov.ua 

Центр обслуговування платників податків працює!

Економіка нашої країни  постійно розвивається, разом з цим розвивається і податкова служба України. Наступним етапом цього розвитку є перетворення державної податкової служби із фіскального органу на сервісну службу найвищого рівня для платників податків. Одним із кроків досягнення цієї мети є створення центрів обслуговування платників податків.
Так, влітку в приміщенні Бориспільської ОДПІ Київської області ДПС було відкрито   Центр обслуговування платників податків (м.Бориспіль, вул..Котляревського,2, І поверх).  Платник може отримати високого рівня сервіс, послуги, оформити документи, отримати необхідні довідки і виконати всі необхідні процедури з мінімальною втратою часу.
Центр обслуговування платників податків (ЦОПП) працює  з 9.00  до 20.00 год. в робочі дні , у суботу – з 9.00. до 16.00.

 Центр сертифікації ключів ДПС України !    

В Київській області  створено сектор реєстрації користувачів при Центрі сертифікації ключів ДПС України, який розташований у приміщені ДПС у Київській області за адресою: 03680, м. Київ -151, вул.. Народного ополчення, буд.5-а, цокольний поверх, каб.23, телефон (044) 200-37-61.
 Режим роботи  сектору з реєстрації користувачів:

понеділок - четвер з 9:00 до 16:30
перерва – з 13:00 до 13:45
п’ятниця - з 9:00 до 16:00
перерва – з 13:00 до 13:45
субота, неділя – вихідні дні. 

   Відповідно до Регламенту АЦСК ІДД ДПС, затвердженого Головою ДПС України 07.05.2012, АЦСК ІДД ДПС надає послуги електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.
Під послугами ЕЦП слід розуміти реєстрацію заявників, надання у користування надійних засобів ЕЦП, допомогу при генерації відкритих та особистих ключів, обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників (сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів), надання послуги фіксування часу, консультативні послуги за зверненнями платників податків.

        Бориспільська ОДПІ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.