(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини з України

  • 25 січня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 412
  • Автор: admin
  • 0
Імена Бандери і Шухевича виключили з тестів ЗНО-2013
МОНмолодьспорт вилучило імена лідерів ОУН-УПА з переліку осіб, яких необхідно знати для здачі тестів з історії України.
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вилучило імена лідера Організації українських націоналістів (ОУН) Степана Бандери і головнокомандуючого Українкою повстанської армії (УПА) Романа Шухевича з переліку історичних особистостей, яких потрібно знати для здачі незалежного оцінювання з історії України в 2013 році.
Як повідомляє ZIK, замість Бандери і Шухевича в тестах згадуватися червоний командир часів Громадянської війни Микола Щорс та радянський партійний діяч Юрій П’ятаков.
Відзначимо, новинкою зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2013 стануть тести по світовій літературі. Як і раніше, можна буде здавати тільки чотири предмети. Подавати документи абітурієнтам дозволяється не більше ніж у п"ять навчальних закладів. Реєстрація учасників ЗНО розпочалася 4 січня.
14 січня директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева заявила, що для належного проведення ЗНО у 2013 році держави поки не вистачає близько 37 млн. грн. Реєстрація учасників ЗНО розпочалася 4 січня і триватиме до 5 березня. Саме тестування розпочнеться 3 червня.
news.liga.net
Франція розкритикувала Януковича за нову справу проти Тимошенко
Влада Франції занепокоєна повідомленнями про те, що Юлію Тимошенко підозрюють в організації вбивства депутата Євгена Щербаня.
Про це заявив у середу представник МЗС Франції Філіпп Лальо, передає «Інтерфакс-Україна».
«Ми висловлюємо жаль у зв’язку з новою справою стосовно пані Тимошенко в рамках розслідування смерті Щербаня», — сказав він на брифінгу.
Він нагадав, що Франція та її європейські партнери раніше вже висловлювали занепокоєння щодо «явно несправедливих і політично мотивованих судових розглядів проти Тимошенко та інших представників опозиції».
«Ось уже півтора року ми постійно закликаємо Україну покласти край свавіллю в судовій системі та дотримуватися міжнародних зобов"язань і засад правової держави», — додав Лальо.
Представник МЗС Франції нагадав, що в Києві висловлюють прагнення продовжити процес зближення з ЄС і в стислі терміни підписати угоду про асоціацію.
За його словами, перед запланованим на 25 лютого самітом Україна–ЄС Києву варто продемонструвати, що він справді готовий зближуватися з ЄС і враховувати його занепокоєння стосовно деяких подій в Україні.
Як відомо, 18 січня генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи про вбивство народного депутата Щербаня.
Екс-прем’єру Тимошенко вручено повідомлення в підозрі її в організації спільно з екс-прем’єром Павлом Лазаренком умисного вбивства з корисливих мотивів.
pravda.com.ua
Екс-міністр ЖКГ: Тарифи для багатих — це просто смішно
Ідея уряду встановити окремі тарифи на комунальні послуги для багатих є популістською і нездійсненною.
Як передає кореспондент УНІАН, таку думку висловив на прес-конференції голова Союзу власників житла України, екс-міністр ЖКГ (2007–2010 рр.) Олексій Кучеренко.
 «Тарифи для багатих — це просто смішно», — сказав екс-міністр ЖКГ. Він нагадав, що у 2007, 2008 роках, коли мером Києва став Леонід Черновецький, він теж хотів зробити соціально справедливі тарифи і запровадити 12 тарифів для різних груп населення.
«Тариф — це економічна категорія, він не залежить від того, хто на кінці цієї труби. Тому що він розраховується економічно. Інакше ми потрапимо в нову корупційну пастку. Хто ділитиме на бідних і багатих? У всьому світі соціальна справедливість встановлюється для багатих збільшеними податками... Чому нині закидається в суспільство ця популістська нездійсненна новація, мені важко коментувати», — сказав експерт. О. Кучеренко додав, що, згідно із законодавством, уряд не особливо впливає на встановлення тарифів на комунальні послуги.
«Якби хтось в уряді прочитав закон, то уряд би зрозумів, що він на тариф сьогодні не дуже впливає. Сфера тарифоутворення природних монополій — теплопостачання і водопостачання — функція регулятора. Уряд тут просто ні при чому... Регулятор зобов’язаний зробити економічно обґрунтований тариф, а уряд і місцеві бюджети зобов"язані знайти відповідні джерела покриття», — пояснив він.
Як повідомляв УНІАН, 23 січня прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що тарифи на газ в Україні можуть бути підвищені лише для багатих верств населення. «Наші люди платитимуть тільки посильний, відповідний їхнім доходам, обґрунтований тариф. 
Інша справа, що уряд пропонує частину навантаження бюджетної компенсації різниці в тарифах покласти на багатих», — сказав він. М. Азаров наголосив, що планується запровадження диференційованої системи тарифів. «Ми удосконалюватимемо систему диференційованих тарифів для тих, хто безболісно може платити ринкову вартість поставок та інших комунальних послуг. Соціально справедлива система, відкидати яку просто нонсенс», — сказав прем’єр.
unian.ua
Ринок землі в Україні заблокований новими правилами реєстрації, — експерт.
На сьогодні нотаріуси не можуть оформляти операції з землею через законодавчі невідповідності, які з’явилися після змін правил реєстрації нерухомості. Про це розповів президент Асоціації фахівців з нерухомості Сергій Злидень.
Як передає його слова портал 3Doma.ua, нотаріуси тепер повинні видавати виписки про земельні ділянки з електронної системи Державного земельного кадастру, а робити вони цього не можуть через технічні проблеми. У зв’язку з цим нотаріуси запропонували власникам земельних ділянок звертатися до органів земельних ресурсів за отриманням витягу з кадастру. У свою чергу, територіальні органи земельних ресурсів не можуть видавати такий документ, як «Витяг з Державного земельного кадастру». При цьому вони видають виписки з Поземельної книги, які, за змістом, ідентичні зі згаданим документом, однак відрізняються за назвою.
У результаті такої законодавчої плутанини, нотаріуси сьогодні змушені відмовляти в оформленні угод із землею.
«Я не бачу поки ніяких альтернатив», — сказав Сергій Злидень, відповідаючи на запитання про те, як чинити власникам землі, яким необхідно терміново зробити операцію.
«У даний момент можна було б Мін’юсту дати лист нотаріусам, щоб вони брали виписки з Поземельної книги», — додав експерт.
companion.ua
Скандальний мовний закон буде змінений
Скандальний мовний закон, який викликав протести в суспільстві і мордобій у Раді, буде змінений. Про це журналістам заявив перший президент України Леонід Кравчук, який очолює експертну групу.
Леонід Макарович зазначив, що багато пунктів мовного закону були змінені. Що ж стосується подальшої роботи, Кравчук повідомив, що незабаром група знову збереться. І якщо знову не буде досягнуто компромісу — доведеться проводити засідання не один раз. При цьому Кравчук зазначив, що всі члени комісії сходяться на думці, що деякі пункти скандального закону потрібно переглянути.
Нагадаємо, в травні був прийнятий закон про реґіональні мови, який викликав хвилю протестів у країні.
svit24.net
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.