(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Відкритий лист до міського голови А. Федорчука, депутатів Міської ради, депутатів обласної ради Ю. Чередніченка, М. Корнійчука, Депутата Верховної Ради України С. Міщенка!

  • 15 лютого 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 533
  • Автор: admin
  • 0
Вельмишановне вище назване представництво, ті, котрим ми, територіальна громада міста, довірили представляти, відстоювати, захищати наші інтереси! Хочемо нагадати вам, якими близькими ви були до нас, коли брали участь у виборах різних рівнів. Кожен з вас обіцяв бути з нами — виборцями, боротися з корупцією, бути нашим голосом, чути нас, радитись з нами, діяти в інтересах громади. І що ж ми маємо?
Головною прикрістю, яка вразила все незалежне бориспільське суспільство у післявиборчий період, стала причетність кожного з вас до будівництва комерційного центру на території Парку культури в центрі міста, біля Меморіалу Слави. Хочемо довести до вашого відома, що за всю історію незалежної України жодне місто, населений пункт, село не дозволило такого вандалізму з парковими зонами на своїх територіях. Бориспіль став першим містом, яке так безвідповідально віддало частину Парку під комерційне будівництво. Змушені нагадати вам, що на центральній вулиці міста розташовано шість великих торгівельних центрів, три базари, ряд МАФів, ресторанів, кафе. Чи не забагато для головної вулиці нашого міста? А Парк відпочинку один на все місто! Ми за будівництво нових комерційних центрів, але місця для їх будівництва необхідно відводити за межами міста, в місцях, де їх немає. Якщо ми будуємо місто європейського зразка, то маємо знати, що цивілізований світ такі будівництва виносить за межі населених пунктів, забезпечуючи до них пі’їзди, благоустрій прилеглих територій.
Важко уявити, що буде з центром міста в разі здійснення такого непродуманого будівництва!? Неможливе будівництво ще й тому, що поряд знаходиться Меморіал Вічної Слави, де захоронені учасники Великої Вітчизняної війни! Ніяка історія і жодне покоління не вибачать вам такого вандалізму до пам’яті загиблих.
Змушені нагадати вам, що за історію Незалежної України прийнято і діє ряд законів, які зобов"язують відповідальних осіб забезпечити охорону природних багатств України. Одним з таких законів є Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища». Своїми діями щодо надання дозволу на будівництво комерційного центру в парковій зоні міста ви порушили згаданий закон, а значить маєте нести відповідальність перед громадою міста за вчинені дії.
Закон передбачає, що наданню дозволу на подібне будівництво передують громадські слухання і зобов’язує відповідні виконавчі органи забезпечити їх проведення та взяти в них участь. Чому така робота не була проведена? І хто за це несе або поніс відповідальність?
Усі розуміємо, що протистояти великому капіталу, який розпочав незаконне будівництво в парковій зоні міста важко, тому пропонуємо вам, кому делегували повноваження представляти інтереси територіальної громади, і вам комерсантам, які не живуть на території міста, яким байдужі його проблеми, а ми вам допоможемо: давайте громадою на проблемній ділянці посадимо бузкову алею чи збудуємо фонтан, створимо нові зони відпочинку для малечі. Місце для будівництва під комерційний центр винесіть в район УМБ-17, за що вам будуть вдячні мешканці великого мікрорайону тієї частини міста. Основне, що маєте зробити, відмініть усі рішення, які були прийняті вами щодо такого конфліктного для міста будівництва.
На жаль, ми давно зрозуміли, що будівництво Будинку культури не під силу місцевому бюджету. Тому переконливо просимо вас зберегти земельну ділянку, що відведена нібито під його будівництво для нинішніх і майбутніх поколінь міста!
Незважаючи на непоступний спротив представника забудовника, на тиск, який чиниться ним на населення міста, про що свідчать окремі публікації в місцевих ЗМІ, ми, представники територіальної громади, впевнені, що доля міста не може бути байдужою молоді, інтелігенції, матерям, які сьогодні ще мають можливість відпочивати з дітьми в міському Парку відпочинку, вам, представникам влади, до яких спрямоване наше звернення. Саме спільними зусиллями, активною громадською позицією ми зможемо і зобов"язані зберегти зелений куточок міста.
Зрештою, ніхто з нас не може бути щасливим у своєму рідному місті, коли дізнається, що його нахабно дурили та ним підступно маніпулювали із далеких від етики та моралі спонукань. Саме на такий шлях став забудовник, йдучи до своєї мети.
Чекаємо на публічні дії з боку тих, завдячуючи кому розпочалося таке ганебне будівництво, надіємося на активну, самостійну, незалежну позицію громадян міста.
Яцюта Н. Ф. (вул. Дзержинського, 147) — рідна сестра героя Радянського Союзу
Шкіля Василя Федоровича;
Яцюта С. А. (вул. Дзержинського, 147);
Тунік Л. І. (вул. Огородня, 5);
Кравчук С. С. (вул. Дзержинського, 113/1);
Кравчун О. І. (вул. Дзержинського, 113/1);
Виноградний В. Я. (пров. Н. Вал, 11);
Савченко Л. П.
(вул. Головатого, 4, кв. 236);
Вітківська Т. М.
(вул. Головатого, 4, кв. 130);
Бойчук О. П. (вул. Головатого, 4, кв. 129);
Лінкевич З. І. (вул. Головатого, 4, кв. 241);
Гусиченко І. О. 
(вул. Головатого, 4, кв. 251);
Рибіцька (вул. Головатого, 4, кв. 240);
Кацан В. І. (вул. Головатого, 4, кв. 220);
Узварик Н. Д. (вул. Дубичанська, 12);
Кирилюк (вул. Київський шлях, 37);
Кравцева Л. Г. 
(вул. Київський шлях, 1-в, кв. 6);
Полинь А. С. 
(вул. Київський шлях, 1-в, кв. 6);
Холодова Л. П.
 (вул. Київський шлях, 18-а, кв. 6);
Пилипенко Н. М. 
(вул. Котовського, 81, кв. 31);
Денисюк І. В. (вул. Франка, 2, кв. 75);
Бистра Л. Г. (вул. Дзержинського, 132є);
Булебар (вул. Київський шлях, 93, кв. 9);
Шульга В. Б. (Польова, 52) —
 голова міської жіночої ради;
Коваль Т. О. (вул. Зарічна, 14) —  голова ревізійної комісії міської ради ветеранів;
Вихрова З. А. (вул. Горького, 50, кв. 9) — заслужений працівник культури України;
Онищенко Т. Г.  (вул. Головатого, 9,
кв. 44) — корінна бориспілька.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.