(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Наталія Карнаух: «Бути гідним взірцем для підростаючих поколінь»

  • 26 квітня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 476
  • Автор: admin
  • 0
Наталія Карнаух — 8 років тому випускниця Бориспільської дитячої музичної школи, а нині — вже викладач рідної школи по класу гітари та вокалу. Поет, композитор та чудова виконавиця авторської та бардівської пісні.
До школи Наталю привела мама Ліна Іванівна Карнаух — викладач Бориспільської музичної школи з фортепіано. Саме з цього чарівного інструменту під турботливим наглядом мами і почалося знайомство юної Наталки з музикою. Співаючи з самого дитинства, дівчина прагнула співати всюди, але ж... «рояль з собою не потягнеш». І з такою ідеєю Наталя почала опановувати ще один інструмент — гітару, яка згодом стала їй вірною супутницею не тільки на концертах, але й по життю.
Ще навчаючись у школі, Наталка брала активну участь у концертах та конкурсах рідного міста та області, займала почесні місця та зривала овації своїми виступами. Перший сольний концерт Наталії Карнаух відбувся, коли їй було лише 14 років. У залі музичної школи вона співала твори улюблених виконавців під власний супровід гітари. Тоді ж юна співачка написала і свою першу пісню на вірш Ганни Чубач.
Зараз на рахунку Наталії вже 10 сольних концертів та чимало авторських пісень, численні перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах. У 2009 році Наталя стала фіналістом всеукраїнського фестивалю «Червона Рута», а у 2012 виборола І місце на міжнародному конкурсі-фестивалі у Болгарії.
Викладацьку діяльність Наталя також почала рано. Спершу навчала музиці друзів та близьких, а пізніше за допомогою стали звертатись і незнайомі люди.
«Мені як вчителю у третьому поколінні, викладання дається дуже легко, — зізнається Наталка. — Швидко знаходжу спільну мову з учнями будь-якого віку. Можливо, це тому, що в дитинстві я спостерігала, як навчала дітей моя мама. Моя бабуся у минулому також вчителька, тільки початкових класів. Тож мені інколи здається, що я народилася викладачем».
Наталя закінчила Інститут мистецтв Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова та ось уже 8 років з успіхом викладає гітару та вокал у Бориспільській дитячій музичній школі. У часи натхнення молода композиторка пише музичні твори для своїх учнів.
Не обходяться без Наталії і шкільні та міські концерти. Нещодавно вона взяла участь у фестивалі сучасної музики «Музичний компот». Майже щороку співачка радує своїми виступами загальноосвітні школи, де зустрічається зі школярами та проводить музичні бесіди.
«Я займаюсь улюбленою справою, — розповідає музикант, — мені дуже приємно дарувати слухачам насолоду, а учням — нові вміння. Викладання, як і концертні виступи, стали невід’ємною частиною мого життя. Всіма знаннями та здобутками мені хочеться обов’язково поділитися з оточуючими. А всім своїм способом життя хочеться бути гідним взірцем для підростаючих поколінь».
За поштовх до музики, підтримку та віру в свої сили талановита дівчина завдячує мамі:
«Мама — завжди мій головний помічник та порадник у всіх творчих питаннях. Без її любові та підтримки я б навряд чи змогла займатися музикою. Адже будь-яке мистецтво — це дуже складна духовна робота з безліччю підводних каменів, заздрістю та конкуренцією. Зараз ми з мамою дуже часто виходимо на сцену разом, готуємо спільні учнівські номери та концерти. Хочеться обов’язково побажати їй здоров’я, сил та наснаги ще на довгі десятиліття».
Ось такий вагомий початок музиканта-професіонала, композитора, співачки та педагога Наталії Карнаух. Гідне продовження музичної династії, яка вже в другому поколінні бере свій початок у стінах Бориспільської дитячої музичної школи. Залишається тільки побажати Наталії успіхів та натхнення для нових звершень!
Лада СКРИНСЬКА
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.