(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Київщина залишилася без гарячої води: коли включать — невідомо

  • 26 квітня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 622
  • Автор: admin
  • 0
НАК «Нафтогаз» відключив подачу газу на всі котельні Київської області. Півтора мільйона людей другий день сидять без гарячої води.
«Гарячої води немає в усій області. Відключили всю область. Газівники не дають газу. Коли включать — не можу сказати. Може, скоро, може тільки до наступного опалювального сезону», — заявили в «Вишневе-Теплоенерго».
Співробітники одного з міських ЖЕКів повідомили, що в населеному пункті напередодні були опечатані всі котельні. У райцентрі Бориспіль гарячої води немає не лише у населення, а й у Центральній районній лікарні.
«Нам прийшов лист від Бориспільської філії по експлуатації газового господарства. У ньому повідомляють, що підприємству «Бориспільтепломережа» теплопостачальником «Нафтогаз України» не виділено лімітів на природний газ, згідно договорів. Філія лише виконує вказівку керівництва «Нафтогазу», — розповів мер Борисполя Анатолій Федорчук.
Мер припустив, що правові підстави відключати жителям Борисполя гарячу воду є: у містян борги — сім мільйонів. Але Федорчук зауважив, що ця оплата міста за газ і гарячу воду найвища по всій області — 78%. Щодо лікарні мер зазначив, що в «Нафтогазі» просто не визначились, по якій ціні продавати блакитне паливо.
«У «Нафтогазу» є дві ціни на газ. Одна висока, інша нижча. До тих пір, поки на центральному рівні не визначать, по якій ціні його відпускати, подача затримуватиметься. Щойно ми отримаємо ліміти, гарячу воду в лікарню пустять. Завтра маємо говорити на цю тему з губернатором Анатолієм Присяжнюком. Думаю, спільно вирішимо її», — зауважив він.
gazeta.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.