(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

В Іванкові нонсенс: Свято останнього дзвоника НЕ ДЛЯ ВСІХ?

  • 31 травня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 557
  • Автор: admin
  • 0
 Здавалося б, дуже важко знайти людину, яку хоч щось могло б здивувати в селі Іванків (Бориспільський район, Київська область). Та все ж, в розпал свята керівництво школи вирішило шокуючи  здивувати дітей та їх батьків, які прекрасно пам"ятають, як вони чекали свої свята останнього дзвоника.
Усього лише в п"ятницю ми, батьки, вели своїх діток, урочисто вдягнених,  з величезними букетами квітів на лінійку, чекаючи побачити святкову атмосферу останнього дня навчального року. Проте, учням 2-х, 3-х, 5-х, 6-х та 7-х класів не судилося  почути звук останнього дзвоника. Чорноус Оксана Василівна, директор Іванківського НВО, вирішила, що спортивний зал — це не рукавичка, хоча він і має куди більше можливостей, щоб розтягнутися та помістити всіх діток (ми, батьки, погодилися не заходити і чекати на вулиці). Те, що будівля абсолютно нова і простора, чомусь не послужило аргументом на користь проведення свята для всіх. Вище перераховані усі класи, представників яких так і не пустили в школу на лінійку.
Не пропустили спершу і тих, хто повинен був отримати грамоти за особливі досягнення в навчанні та активну участь творчому розвитку школи та захищали честь школи в різних видах учнівської діяльності. А як приїхав депутат — ой як звали, намагалися повернути, зачитували прізвища відсутніх — але все безуспішно. Потяг вже поїхав. 
У той же момент Оксана Василівна вирішила перенести свято останнього дзвоника для окремих класів на 27 травня, понеділок, на 8 ранку. І ось тут відразу виникає питання: «Де ж Ви були раніше»?  Варто було б попередити, ще б як варто! І чому представники районного відділу освіти, присутні на лінійці, ніяк не відреагували на той факт, що на святі була присутня 1/3 всіх учнів школи? Для кого школа — для Директора чи для учнів? 
На питання одного з батьків (так, наші батьки вважають за краще залишатися анонімами, тому що побоюються впливу на їх дітей, поки вони ходять в цю школу) директриса відповіла: «Якщо ви так наполягаєте, то особисто ви можете повести дитину в спортзал, але решта — ні»!
Проте,  коли деякі класні керівники «не послухалися» і все-таки повели дітей на лінійку, біля дверей до них пролунав дуже гордовитий голос. Їм вказали на вихід.
Деякі діти, здивовано та з сумом подивившись на своїх батьків, висловили побоювання, що їх виженуть і наступного разу.
«No comments…» — як говорять англійці.
І ось що цікаво: хіба має хоч яке-небудь право Директор школи самовільно переносити дату свята останнього дзвоника, затверджену Міністерством? Тим більше (якщо враховувати це як прохання) навіть не попереджаючи нікого заздалегідь.  Хіба це в його компетенції? 
Ми дуже сумніваємося, що таким «педагогам» місце в освітньому закладі серед наших дітей.
 
Обурені батьки 2-х, 3-х, 5-х, 6-х  та 7-х класів Іванківського НВО
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.