(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Як вкоротити собі життя

  • 18 липня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 933
  • Автор: admin
  • 0
Ми переважно не любимо порад від авторитетних людей, лікарів чи батьків про те, як нам покращити своє життя та зберегти здоров’я. Звичайно ж, кожен з нас є «експертом» абсолютно у всьому і може вести такий спосіб життя, як подобається. Головне, щоб це не заважало оточенню. Врешті-решт, кожен може з гордістю сказати: «Я сам псую своє життя і не збираюся зупинятися!». То як же максимально швидко зіпсувати своє здоров’я і, відповідно, вкоротити життя? Розберімося разом…

Перше, що допоможе вкоротити життя — це скорочення сну. Сон менше семи годин на добу серйозно підриває психіку. Люди, які сплять п’ять і менше годин на добу, живуть менше тих, хто відводить на сон сім годин. До речі, більшість самовбивць у США — люди, які недосипали. Американські учені зробили висновок, що короткий сон підриває психіку. І це ще не все. Недостатня тривалість сну може бути причиною й багатьох інших захворювань, включаючи ожиріння, діабет і онкологічні захворювання. Втома може бут таким же руйнівним фактором, як і алкоголь, та й просто: чим менше сну — тим більше часу на саморуйнування.
Друге, що не сприяє довгому життю, — іґнорування лікарів і медогляду. Регулярні медогляди дають змогу виявити хворобу на ранній стадії і, як правило, успішно її вилікувати. Тому тим, хто не збирається довго жити, до лікарів звертатися не варто.
Третє: потрібно всілякими способами робити себе тупішим! Якщо ви не хочете уникнути хвороби Альцгеймера, то намагайтеся якомога менше читати, розв’язувати кросворди, грати в логічні ігри. Деґенеративні захворювання мозку дуже часті в похилому віці, але все ж «зарядка для мозку» може суттєво відстрочити їхні прояви.
Четверте: багато займатися безладним незахищеним сексом! Сам по собі секс не такий вже й поганий — питання в тому, як ним займатися. Якщо ви йдете по шляху саморуйнування, то, швидше за все, іґноруєте засоби захисту, мало знаєте про своїх партнерів і не проходите перевірку на венеричні захворювання. Багато венеричних хвороб призводять до безпліддя, так що ви можете не тільки руйнувати власне життя, а ще й перешкоджати появі нового.
П’яте: проводьте багато часу за кермом! Саме в ДТП гине більше всього людей у віці від 18 до 35 років. Багато часу, проведеного за кермом, у поєднанні з недотриманням правил дорожнього руху суттєво підвищують шанс на передчасний кінець.
Шосте: більше алкоголю! Багато досліджень намагаються довести корисність помірного вживання алкоголю. Але якщо мета — саморуйнування, то про помірність не може бути й мови. Окрім алкоголізму, надмірне вживання спиртного може спровокувати пошкодження печінки і діабет, не кажучи вже про цілий «букет» різних хвороб і деградацію особистості.
Сьоме: більше стресу! Чим більше у вашому житті стресів, тим більший шанс захворіти. При хронічному стресі надниркові залози працюють занадто багато і просто виснажуються, що серйозно послаблює імунну систему. Стреси — прекрасний засіб заробити всі види хвороб, а якщо стрес триває довгого, то може стати навіть причиною смерті. Не забудьте влаштуватися на роботу, яку будете ненавидіти всією душею, щоб забезпечити себе щоденною порцією добірних стресів. Улюблена робота на шляху саморуйнування — вам не помічник.
Восьме: багато дивиться телевізор! Статистика показує, що в Україні й Америці середньостатистичний громадянин проводить перед телевізором близько 9 років життя. Ці роки можна було б витратити на щось краще, наприклад, той же спорт, але сьогодні ж розмова про саморуйнацію, тому телевізор — ваш найкращий друг і помічник на цьому шляху.
Дев’яте: більше паліть! Сигарети не просто так називають «раковими паличками». У США хвороби, з’яву яких пов’язують з палінням, посідають друге місце серед причин смерті. Лише одна сигарета піднімає кров’яний тиск й уповільнює кровообіг. Уявіть, що робить ціла пачка!..
Десяте: їжте багато і все без розбору! Минулого року близько 400 000 американців померли через те, що вони їли. Хвороби серця і пов’язане з ними ожиріння стоять на першому місці серед причин смерті (хоча деякі з них зумовлені генетичними факторами). В основному за них потрібно дякувати жирній їжі з надлишком цукру. Тому для отримання відчутних результатів у саморуйнації обов’язково починайте свій день з гамбургерів і кока-коли, з чашкою кави і пончиками на десерт…
Як бачимо, зруйнувати своє здоров’я і вкоротити собі віку дуже легко. Головне — наполегливо виконувати те, про що розповідалося вище. Більшості це буде абсолютно нескладно… Ті ж, хто хоче жити довго і щасливо, навпаки, повинні іґнорувати написане вище, але це, відповідно, вимагатиме певних зусиль…

Володимир ПЕТРЕНКО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.