(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Київській області повідомляє

  • 18 липня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 431
  • Автор: admin
  • 0

На Київщині обсяг автоматичного відшкодування зріс на 50 %

В червні 2013 року в порівнянні з травнем, обсяг автоматичного бюджетного відшкодування cклав 16 млн. гривень.
Працівниками ГУ Міндоходів у Київській області забезпечено значний темп випередження відшкодування сум ПДВ над сумами ПДВ, заявленими до відшкодування.
Так, в червні 2013 року заявлено до відшкодування з бюджету ПДВ в сумі 73,6 млн. грн., фактично відшкодовано 108,4 млн. грн., темп випередження відшкодованих сум над заявленими становить 47,2 %.
За результатами проведеної роботи в червні, скорочено залишок невідшкодованого ПДВ на рахунки платників на 37 млн. гривень.

На Київщині державний бюджет додатково отримав за актами перевірок більше 60 млн. гривень

З початку року, при зменшенні кількості проведених документальних перевірок, донарахування збільшилися порівняно минулим роком на 10% або на 7 млн. гривень.
Крім того, за результатами вжитих превентивних заходів щодо упередження несплати підприємствами податку на прибуток у майбутньому, зменшено штучно сформовані та задекларовані у податковій звітності збитки на 902 млн. грн., що на 834 млн. грн. більше ніж за аналогічний період попереднього року та зменшено залишки від’ємного значення податку на додану вартість на 14,6 млн. гривень.

Оперативні підрозділи Київщини на сторожі інтересів Держави

За І півріччя поточного року підрозділами оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області обліковано 84 кримінальні правопорушення у сфері оподаткування, в т.ч. 53 – категорії «тяжкі та особливо тяжкі». За фактами ухилення від сплати податків обліковано 56 кримінальних правопорушень, з яких 37 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
Всього з початку року, за матеріалами оперативних підрозділів, до суду направлено кримінальні провадження по 25 кримінальних правопорушеннях, з яких 12 – з обвинувальним висновком та 13 – для звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним погашенням збитків на загальну суму 12,9 млн. гривень.
Всього з початку року по кримінальних провадженнях відшкодовано 19,7 млн. грн., з яких 17,2 млн. грн. по кримінальних правопорушеннях облікованих у поточному році.
Оперативними підрозділами у І півріччі ініційовано 387 документальних перевірок відносно реально існуючих суб’єктів господарської діяльності, що користувались послугами фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, з яких вже проведено 52 перевірки. За результатами проведених перевірок підприємствам донараховано майже 10 млн. гривень.
Також у поточному році викрито та припинено діяльність «конвертаційного» центру.

На Київщині припинено діяльність підпільних виробництв підакцизних товарів

З початку року працівниками оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Київській області з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на 8,7 млн. грн., у т.ч. товарів підакцизної групи – на 5,4 млн. грн., з них алкогольних напоїв – 1,6 млн. грн., спирту – 2,8 млн. грн., тютюнових виробів – 233 тис. гривень.
Припинено діяльність 3 підпільних виробництв по незаконному виготовленню підакцизної групи товарів.
За фактами незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, розпочато 4 кримінальні провадження.

На Київщині бюджет додатково отримає 4,5 млн. гривень

У І півріччі, управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Київській області здійснено 34 перевірки платників податків. По результатам перевірок вже стягнуто до бюджету 1,3 млн. грн., відшкодовано збитків по кримінальним справам на 787 тис. грн., накладено арешт на майно на 2,8 млн. гривень.
До оперативних підрозділів передано 13 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень: за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом 4 матеріали (сума легалізованих доходів 109,6 млн. грн.); за фактом не сплати податків 6 матеріалів (сума ухилення від оподаткування 13,3 млн. грн.); за іншими фактами - 3 матеріали ( сума збитків 75,3 млн.грн.).
Також, обліковано 28 кримінальних правопорушень, а саме: за фактом не сплати податків 16 справ; за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом 4 справи, за іншими фактами, передбаченими кримінальним Кодексом України - 8 справ.
За результатами вжитих заходів на галузевих напрямках діяльності платників податків зареєстровано 12 кримінальних правопорушень: у сфері державних закупівель — 7; у сфері надрокористування – 1 та по 2 у сфері земельних відносин і на ринку цінних паперів.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.