(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чи можна купити здоровий сон

  • 02 серпня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 694
  • Автор: admin
  • 0

Пам’ятаєте українську казку, де хитрий пан загадував загадку розумній але бідній дівчинці: що людині наймиліше за все на світі? Відповідь була насправді мудрою – сон миліш за все людині. Бо й справді, без повноцінного сну можна прожити чи не менше, ніж без води. Через декілька безсонних діб мозок втрачає здатність мислити і відрізняти дійсність від галюцинацій. Стомлена працею і турботами людина ладна покинути все заради відпочинку і солодких годин сну, що відновлять її сили.


Але чи завжди довгоочікуваний сон буває здоровим і приносить бадьорість та відновлення сил? Чи не трапляється так, що навіть зранку ви відчуваєте себе втомленими і позбавленими прагнення до нових звершень? Якщо це так, то варто звернути увагу на своє ліжко — місце, де ви проводите 6-10 годин щоденно. Адже час сну — це теж життя і легковажити ним не варто.
Старий матрац, провалений диван, розхитане ліжко — ці реалії, на жаль, знайомі багатьом. Саме вони й стають причиною нашої втоми та поганого настрою зранку, бо не дають змоги відпочити повноцінно. Багато людей покладають свої надії на снодійні диво-пігулки, заспокійливі чаї та різноманітні розтирання замість того, щоб просто замінити своє ліжко, матрац та подушку на зручні та сучасні. Щоб тіло повноцінно відпочивало, матрац має відповідати всім індивідуальним потребам людського організму, мати таку форму та складові матеріали, що робить його ідеально комфортним для людини. Сучасні наукові досягнення в галузі ергономіки дозволяють створити такі матеріали та застосувати їх у виробництві ортопедичних матраців від фірми «Венето», котрі мають здатність ідеально підлаштовуватись до вашого  тіла. Надаючи оптимальну підтримку по всій площині, ці матраци забезпечують людині нову якість відпочинку. Спеціальна формула наповнення матраців «Венето» гарантує ідеальну взаємодію з тілом людини, що дозволяє отримати оптимальне розслаблення та позбавлення від втоми. Таким чином матраци «Венето» здатні повноцінно поновити ресурси вашого тіла та наповнити вас енергією для нових звершень кожного нового дня.
Давайте разом поглянемо на деякі нові пропозиції від компанії «Венето». Для тих, хто віддає перевагу м’якому спальному місцю, створено матраци «Ergo Bio» та «Ergo Flex». Перший має 12 різних по своїй жорсткості зон, що здатні подарувати максимальне розслаблення всьому тілу під час відпочинку. При цьому кожна ділянка тіла отримує ідеальне розвантаження та підтримку. Матрац «Венето Ergo Flex» має багатогранну систему підтримки поверхні, яку забезпечує розроблена французькими майстрами унікальна пластикова пружина, здатна надавати необхідну підтримку спині та повне розслаблення рукам і ногам. Це допомагає зняти навантаження з судин та сприяє покращенню кровообігу. Обидва матраци мають ефект «Зима–літо», тобто перекидаються в залежності від пори року на теплу або прохолодну сторони.
Оптимальну поверхню для сну, що призначена для людей з різними вподобаннями, мають матраци з середнім рівнем жорсткості «Венето Ergo Memory» та «Венето Ergo Mix». Перший з них здатен забезпечити ідеальну підтримку та комфорт протягом всієї ночі за рахунок матеріалів з ефектом пам’яті, що приймають форму людського тіла, запам’ятовують її та забезпечують суцільний комфорт і правильне положення хребта під час сну, завдяки чому тіло швидше та легше розслаблюється, а сон стає міцним та глибоким. Ергономічний матрац «Венето Ergo Mix» завдяки ідеальному поєднанню виняткових матеріалів створює масажний ефект та сприяє максимальному розслабленню. Обидва матраци мають чудові антибактеріальні властивості та покращену аерацію, що гарантує захист від пилових кліщів та алергії.
Особливий рівень пружності має матрац підвищеної жорсткості «Венето Ergo Aero», котрий також забезпечений ефектом пам’яті та здатен зробити ваш сон по-справжньому оздоровчим. Завдяки 5 зонам жорсткості ваше тіло під час сну отримує саме необхідну підтримку та позбувається непотрібного тиску. Матеріали матрацу з масажуючою поверхнею ідеально приймають форми та вигини вашого тіла, роблячи положення уві сні максимально комфортним, а це наділяє людину новими силами та енергією.
Сьогодні компанія «Венето» пропонує широкий вибір не тільки прекрасних матраців, але й ліжка, подушки, ковдри, дивани, меблі для спальних кімнат та багато інших речей, котрі здатні зробити ваш відпочинок комфортним, а сон справді солодким. Завітайте до салону «Венето» у Борисполі на вул. Київський шлях, 10 , тел. 067-459-49-55 та оберіть на свій смак все що необхідно для здорового відпочинку.

Здоровий сон — це запорука здорового і успішного життя!

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.