(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспіль в очікуванні спортивного свята

  • 29 серпня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 436
  • Автор: admin
  • 0
27 серпня журналісти місцевих ЗМІ зібралися на прес-конференцію, організовану з нагоди проведення у нашому місті Етапу Кубку Світу зі змішаних єдиноборств ММА серед країн 1-ї зони, до якої увійшли Україна, Білорусь, Молдова та Вірменія. У прес-конференції взяли участь виконавчий директор Всесвітньої Асоціації ММА Володимир Хлопан, перший віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України, головний тренер збірної України Вахабжан Мурадов та керівник Київської обласної організації Федерації змішаних єдиноборств ММА Володимир Солдатенко. На жаль, спонсор змагань, депутат міської ради Олександр Денисов не зміг взяти участь у прес-конференції через певні обставини.

Володимир Хлопан у своєму виступі розповів про шлях становлення і розвитку змішаних єдиноборств як виду спорту загалом у світі та в Україні зокрема. Сьогодні Всесвітня Асоціація ММА веде роботу, спрямовану на популяризацію цього видовищного спорту та включення його до переліку олімпійських видів спорту. Українська збірна є однією з найсильніших команд світу, що зайняла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств. На даний час актуальним є проведення у жовтні цього року чемпіонату світу у Санкт-Петербурзі (Росія). Це має бути непересічна подія, яка приверне увагу всіх любителів спорту. Змагання у Борисполі 7 вересня є етапом цього світового чемпіонату.
Головний тренер нашої збірної Вахабжан Мурадов розповів про хід підготовки спортсменів до змагань, їхній фізичний та психологічний стан. Тренер висловив вдячність міській владі Борисполя за сприяння якісному проведенню турніру минулого року.
Наш земляк Володимир Солдатенко, який є майстром спорту та чемпіоном України з рукопашного бою, планує у рамках світової першості змагатися за звання Інтерконтинентального Чемпіона. Володимир зазначив, що пишається проведенням змагань етапу Кубку світу у своєму рідному місті, де він народився, живе та працює. На змагання приїдуть найсильніші команди, до складу яких входять найкращі бійці. Динаміка росту змішаних єдиноборств залучає до цього спорту дуже сильних, талановитих і перспективних хлопців, тому конкуренція дуже і дуже висока. Глядачам подобається цей видовищний спорт, трансляція боїв на американському спортивному каналі вже перевищує трансляцію традиційних боксерських поєдинків. Щодо свого майбутнього суперника з Азербайджану – Яшара Оруджова, то Володимир характеризував його як дуже досвідченого та добре підготовленого бійця з хорошою ударною технікою та володінням прийомами класичної спортивної боротьби, упоратись з яким буде доволі непросто. Але змагання є змагання і результат покаже лише бій.
Далі представники Федерації змішаних єдиноборств ММА України відповіли на запитання журналістів. Вони стосувалися розвитку цього виду спорту, присвоєння спортсменам офіційних спортивних звань, культивування здорового способу життя серед молоді.
Володимир Солдатенко, зокрема,  розповів про підготовку спортсменів Київщини, серед яких досить багато бійців ударної техніки та змішаних стилів, що створює бої цікавими та видовищними. Заняття змішаними єдиноборствами робить людей кращими, розвиває шляхетні риси. В планах Асоціації створення школи змішаних єдиноборств у Борисполі, зараз розглядаються варіанти спортивних залів для тренувань, котрі будуть задовольняти певні вимоги з комфорту та зручності проведення занять. Планується залучати до занять дітей від 7-8 років, можливими будуть і заняття для дорослих, котрі бажають підтримувати свою фізичну форму на належному рівні.
А поки що Бориспіль очікує спортивне свято, вечір двобоїв з 21 поєдинку. Це буде 7 вересня на стадіоні «Колос», початок о 16 годині. Вхід буде вільним, тому не пропустіть нагоди стати свідками унікального спортивного видовища та приходьте підтримати своїх.

Ігор Петренко

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.