(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Прес-реліз зустрічі начальника Головного управління Міндоходів у Київській області Олега Васильовича Нізенка з платниками податків Київської області з нагоди Дня підприємця

  • 05 вересня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 646
  • Автор: admin
  • 0
У Київській області до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців 2013 року зібрано майже 16,5 мільярда гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли  на 171 млн. гривень. До Державного бюджету зібрано  більше 14 мільярдів гривень.
З початку року з державного бюджету по Київській області відшкодовано 658 млн. грн., в тому числі в автоматичному режимі майже 100 млн. грн. або 15 відсотків, що більше минулорічного на 27 відсотків, або на 77 млн. гривень.
У ІІ півріччі спостерігається збільшення темпів відшкодування в автоматичному режимі. Так, в липні порівняно з червнем поточного року збільшено відшкодування в автоматичному режимі на 55 відсотків, що складає 36 млн. грн. або 23 відсотки від загальної суми відшкодування, а в серпні вже  44 млн. гривень.
При цьому, за результатами контрольно-перевірочної роботи з початку року упереджено відшкодування 10 млн.грн. ПДВ, з яких 5 млн.грн.  неправомірно заявлено на розрахунковий рахунок.  
Надходження до місцевих бюджетів за 7 місяців цього року склали більше 2 мільярдів гривень, що більше минулорічного на 12 відсотків, або майже на 246 млн. гривень.
6 липня на Всеукраїнському форумі працівників Міністерства доходів і зборів України було презентовано п’ятирічну стратегію розвитку відомства, яка розроблена спільно із консультантами міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers та затверджена рішенням колегії від 5 квітня 2013 року.
Стратегією розвитку визначено місію, бачення, принципи роботи Міністерства та його стратегічні напрями розвитку.
Стратегічний курс державної політики спрямовується на створення сприятливого бізнес-клімату, забезпечення свободи підприємництва, прискорення процесу дерегуляції.
Принципи партнерства та діалогу з бізнесом є фундаментом  нашої роботи на постійній основі. Міністерством доходів і зборів запроваджено клієнтоорієнтований підхід.
Зусилля колективу Міністерства зосереджені на розвитку податкового та митного сервісу, встановленні партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, а також на створенні більш дієвих методів боротьби з мінімізацією податків та тіньовим сектором економіки.
Завдяки об’єднанню податкового і митного аудиту у нас  є унікальна можливість контролювати фактичний рух товарів від кордону до покупця.
У  відповідності до викликів часу, роботи в умовах нового Кримінального процесуального кодексу, появи нових схем ухилення від оподаткування, в тому числі за рахунок інтернет-технологій та електронних систем,  була проведена  реформа податкової міліції.
Відтепер головною зброєю Управління фінансових розслідувань у боротьбі із податковими злочинами є не силові, а інтелектуальні методи, сучасні  айті-технології та аналіз.
2013-й рік стане часом масштабної електронізації. За допомогою сучасної айті-інфраструктури ми зможемо зробити обслуговування наших клієнтів комфортним та простим, а процес наповнення бюджету – максимально прогнозованим.
Міністерством доходів і зборів України постійно запроваджуються нові зручні сервіси, в першу чергу – електронні.
 Вони вже стали звичними в Україні для більше ніж 96% клієнтів податкової та 76% суб’єктів сфери ЗЕД.
Розвивається практика безконтактного спілкування з платниками. На перше місце виходить електронна звітність і віддалене обслуговування.
Начальник ГУ Міндоходів у Київській області привітав із Днем підприємця та вручив подяки і квіти 37 суб’єктам підприємницької діяльності Київщини за сумлінну сплату податків:
Білоцерківська ОДПІ: ТОВ «Укрюг»; ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо – Пак»; ПП Фірма «Світлобудсервіс».
Бориспільська ОДПІ: Державне підприємство «Зал офіційних делегацій» (ДП ЗОД»); Державне авіаційне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух); Регіональний структурний підрозділ Київський районний центр «Київцентраеро» державного підприємства обслуговування повітряного руху України; ФОП Ващук О. В.; ФОП Кобзар Г. В.
Броварська ОДПІ: ТОВ «Марс Україна»; ПП «КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД»; ТОВ Автоінтернешнл метрополіс»; ПАТ «КОМБІНАТ «ТЕПЛИЧНИЙ»; ФОП Мельник  І. В.
Васильківська ОДПІ: ПАТ КИЇВМЕТАЛОПРОМ»; ДП  ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЛІЗНИЧНИХ РЕФРЕЖЕРАТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ УКРРЕФТРАНС»; ДП ПАТ ОБОЛОНЬ» ПИВОВАРНЯ ЗІБЕРТА».
Вишгородська ОДПІ: ТОВ з ІІ Хенкель Баутехнік (Україна)»; ПАТ Укргідроенерго»; ТОВ Інтерхім БТВ»; ТОВ Розенберг Україна»; ТОВ Кен-Пак (Україна)».
ДПІ у Києво-Святошинському районі: ДП ЖМЗ Візар»; ТОВ Чиста вода»; ТОВ «Віннер Імпортс Україна ЛТД».
ДПІ в Обухівському районі: ПАТ «Обухівський молокозавод»; ТОВ «Вторма»; Обухівське водопровідно-каналізаційне підприємство.
Переяслав–Хмельницька ОДПІ: ТОВ Костал Україна»; ТОВ Свен Центр»; ПАТ Яготинський маслозавод».
Ірпінська ОДПІ: ТОВ  Натур+»; ПП  Деліція».
Тетіївська ОДПІ: ТОВ «Хорш Україна».
Голова територіального відділення Асоціації платників податків України у Київській області Лагутіна З. В. вручила подяки:  ВКФ Укрпромпостач 95»; ТОВ «ВТФ «Екмі»; ДП «Укрспирт».

 Інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у  Київській області

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.