(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільський центр туризму. Активний відпочинок для бориспільців

  • 05 вересня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 832
  • Автор: admin
  • 0
Урбанізація та технологічний розвиток невпинно захоплюють життя кожної людини по всьому світі, полегшуючи не тільки працю, а й відпочинок. Десятки та сотні готелів біля кожного моря пропонують всім охочим чудовий «релакс» та повну відсутність клопотів. Персонал все бере на себе: приготування харчів, прибирання в номерах та навіть транспортування вас по визначних місцях обраної місцевості.

Чудово, скажете ви, але погляньте на це з іншого боку: повна відсутність будь-якої праці викликає в людини деградацію як фізичну, так і інтелектуальну. На щастя, для жителів Борисполя є змога забезпечити собі відпочинок, який принесе не тільки оздоровлення, а й фізичний та розумовий розвиток. Якщо ви бажаєте спробувати новий вид відпочинку, випробувати себе фізично, показати всім свої вміння виживання в дикий природі, то неодмінно звертайтеся в бориспільський центр туризму, що міститься у ЗОШ № 3.
Звичні учасники літніх піших турів по Криму — особи віком від 15 до 20 років, проте трапляються і молодші дітлахи з жагою до мандрів.
Штат із професійних туристів на чолі з Тетяною Рахубою пропонує всім бажаючим провести два тижні серед мальовничої природи Криму. Перший тиждень вас чи вашу дитину чекає піший тур по лісах, водоспадах та вершинах кримських гір. Вечори біля багаття, розкладання наметів, приготування їжі на вогнищі, виснажливі, проте неймовірно мальовничі переходи з рюкзаком за спиною.
Наступний же тиждень цілковито віддається відпочинку на морському узбережжі. Табір, зазвичай, ставиться поруч з цивілізацією, тому ви зможете насолодитися вечірніми набережними, магазинами, кафе та різноманітними шоу.
Ціна всього цього задоволення складає 1600 гривень. У них входять абсолютно всі організаційні витрати та екскурсії, а також харчування і спорядження. Решта витрат уже залежить від ваших особистих потреб.
Якщо збирається група, що підходить за віком та фізичними даними, то після проходження ускладненого маршруту в 130 кілометрів кожен отримує офіційний третій дорослий розряд з пішого туризму.
Також такий вид «відпочинку» дієво впливає на дисципліну вашої дитини. Більшість старших керівників — чоловіки, і серед жінок слабкодухих немає, тому всі вони тримають дисципліну «в кулаці». Хоча після недавніх обурень з боку батьків, міри покарання за суттєві порушення дисципліни дещо послабили, що, на думку більшості бувалих загартованих туристів, є неправильно. Наприклад, ще два роки тому юнак, що, скажімо, порушив правила безпеки чи вживав ненормативну лексику в ту ж хвилину «приймав упор, лежачи на кулаках» і перебував так, поки не вкриється потом з ніг до голови, а потім ще віджимався 25 разів, більшість на десятому падала без сил і вже не порушувала правил поведінки та лексики.
А тепер все, що чекає на винуватця, навіть неодноразового члена групи, це наказ-прохання більше так не робити і десять віджимань. Що, чесно кажучи, не дуже впливає на особливо зухвалих правопорушників.
Проте в цілому переважна більшість з членів групи — майже завжди адекватні молоді люди з обізнаністю в туризмі або, щонайменше, жагою до подорожей та пригод. Тому знаходити нових друзів в таких походах дуже легко й приємно.
Також центр туризму пропонує водні сплави гірськими річками Карпат восени та навесні, а також гірськолижні вихідні в Буковелі взимку.
Тож якщо ви чи ваша дитина бажаєте випробувати себе, зануритися в життя серед дикої природи та вдосталь намилуватися дивовижною красою природи України, тепер знатимете, куди звертатися.

Володимир КОСИНСЬКИЙ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.