(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: «Головне гасло сьогодні — «Геть від Москви!»

  • 05 вересня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 482
  • Автор: admin
  • 0
Якщо Україна підпише Угоду про асоціяцію з Европейським Союзом — вона убезпечить себе від входження до Митного союзу та будь-яких инших союзів із Росією. Сьогодні Російська Федерація веде війну проти України на всіх фронтах, про що досі нічого не сказав Янукович. Однак попри все це націоналісти переконані: Україна стане могутньою державою та повернеться в лоно европейських націй. Про це лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив 3 вересня 2013 року під час виступу на відкритті 3-ї сесії Верховної Ради України чинного скликання.
Як відомо, на відкриття сесії прибув Президент України В.Янукович. Коментуючи появу президента, Олег Тягнибок зазначив: «Янукович уперше за півтора року нарешті прийшов до парламенту. Говорили, що буде діялог, але його не вийшло — був монолог і роздавання нарядів Верховній Раді. Насправді президент, говорячи лицемірно про евроінтеграцію, мав би роздавати наряди своїй фракції Партії регіонів, яка знищила і нищить поступово всі евроінтеграційні прагнення України».
Лідер націоналістів зазначив, що представники так званої «більшости» дбають лише про свої статки, а їхні розмови про евроінтеграцію — це лише ситуативний бізнес-інтерес: «Вони не хочуть реформувати судову, правоохоронну системи. Для них не важливо ухвалити такі законопроєкти, за якими українська держава могла би розвиватися й мати перспективи. Вони фактично захищають свої мільярди в офшорних зонах і хочуть це робити, нібито інтегруючись в Европу. Для Всеукраїнського об"єднання «Свобода» захист мільйонів українців — це і є евроінтеграційний напрям. Націоналісти борються за те, щоб Україна отримала позитивний відгук у листопаді й було підписано Угоду про асоціяцію з ЕС. Вступ до Европи унеможливить підписання будь-яких договорів із Митним союзом і Росією. Тому наше основне гасло сьогодні — «Геть від Москви!».
За словами очільника «Свободи», останнім часом у ЗМІ було вилито багато бруду на нього особисто та на націоналістичне об"єднання загалом. «Це так ми впроваджуємо свободу слова? Чи для партії влади свобода слова — це свобода знищення політичних опонентів? Однак народ України правильно оцінить, хто є хто сьогодні і який напрямок має бути визначено на завтрашній день», — заявив націоналіст.
Свободівець підкреслив, що нині є велика небезпека — широкомасштабна війна, яку розв"язала Росія проти України: «Останнім часом Росія веде проти України релігійну війну. Чого лише варті постійні інспекції Ґундяєва (патріарха Кіріла) і його намагання будувати так званий «русскій мір». Проти України Кремль також розв"язав війну з метою не дозволити Україні підписати Угоду про асоціяцію з Европою. Також Росія провадить проти України енергетичну й гуманітарну війну. Варто згадати й усіх тих прихвоснів Кремля, які засіли в уряді, парламенті — тих 148 зрадників-депутатів, які писали клявзи до польського Сейму, — це велика ганьба українського парламенту.
Ми усвідомлюємо, що нині наші евроінтеграційні кроки — єдиний реальний шанс відірватися раз і назавжди від Москви. Що нині мала б робити влада? — Мала би захищати національні інтереси, захищати націю та провадити політику (як зовнішню, так і внутрішню), яка відповідала б українським національним інтересам. Проте до цього часу не скасовано ганебний «мовний» закон, який призводить до спекуляції і напруження в суспільстві. Партія влади нині не голосує за вшанування 80-х роковин Голодомору в Україні, який є великою трагедією української нації. Хіба це не ганьба? Тому нині маємо не зважати на блеяння теперішньої влади. Шевченко казав: «Борітеся — поборете!». Тож, із його нетолерантністю треба боротися проти владного режиму, який доводить Україну до кризи. І разом ми переможемо. Тоді Україна буде в Европі і стане великою заможною державою!» — підсумував лідер націоналістів.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.