(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міська влада вшанувала бориспільських спортсменів і фізкультурників

  • 19 вересня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 441
  • Автор: admin
  • 0

День фізичної культури і спорту — свято, яке може бути не тільки державним, а й народним. Якщо, звісно, країну очолить справді народна влада, яка дбатиме за здоров’я і престиж своєї нації. Схоже, що у Борисполі міська влада не забуває про фізкультуру і спорт з огляду на свято, влаштоване нею для фізкультурників, спортсменів і їхніх наставників минулої п’ятниці у Культурно-розважальному центрі «Бархат». Та і як можна про це забути, коли у міській раді є представники, безпосередньо пов’язані зі спортом.

Того дня у «Бархаті» зібралася фізкультурно-спортивна еліта нашого міста. Перед нею з вітальним словом виступив міський голова Анатолій Федорчук. Він же і вручав почесні нагороди тим, хто їх був удостоєний.
Як прозвучало на святі з вуст ведучої заходу, працівника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Ольги Блакити, Бориспіль можна вважати спортивним містом. На сьогодні у розпорядженні бориспільців є 3 стадіони, 75 площинних спортивних споруд, 11 спортзалів, понад три десятки пристосованих приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, кілька тенісних кортів, 2 басейни. У поточному році за підтримки міської влади було введенно в експлуатацію 2 нові площинні споруди, одна з яких обладнана гімнастичним знаряддям. Закінчується реконструкція стадіону Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення, що на вулиці Горького. Триває будівництво реабілітаційного центру для занять інвалідів. Завершено монтаж бігових доріжок та трибун стадіону «Колос». Проведений поточний ремонт приміщень освітньої дитячо-юнацької спортивної школи. Сума витрат з бюджету міста на ці роботи склала 1 млн. 600 тис. гривень. Тож нашій молоді є, де займатися фізичною культурою та спортом за уподобаннями, зазначила ведуча.
А. С. Федорчук у своєму виступі наголосив, що міський депутатський корпус одностайний з виконавчою владою, коли приймаються рішення, спрямовані на відродження славних спортивних традицій, згадав про спортивний майданчик у сьомій школі, який потребує ремонту і такої ж одностайності щодо вирішення цього питання. Міський голова подякував, у першу чергу, керівникам спортивних закладів — керівнику Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення Миколі Костянцю, директору спортивної школи Едуарду Берестюку, а також тренерам, які багато зробили для пропагування здорового способу життя і прославляли Бориспіль.
Не обійшов увагою очільник міста і той факт, що на центральний стадіон, на земельну ділянку, довгий час не було оформлене право власності і що його кілька років тому ледь не забрати якісь комерційні структури. Тож у присутності учасників свята міський голова вручив Миколі Костянцю державні акти на право постійного користування земельними ділянками під 3-ма стадіонами, які тепер офіційно належатимуть бориспільській територіальній громаді.
Вітали винуватців свята й депутати міської ради, і місцеві артисти. Єдине, що, на думку автора цієї статті, трохи дисонувало на цьому заході, це неукраїнські пісні про спорт і недержавна, «реґіональна» мова секретаря міської ради. А загалом свято вдалося.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.